Hirdetés

Aktív témák

  • ERPY

    őstag

    válasz trobi28 #6063 üzenetére

    1. Batterydrain rosszul vagy hibásan módosított romok esetén van, eredeti samusoknál nem hiszem. (Sosem használtam eredeti gyári romot.)

    2. Amit írsz abban igazad van, ezért ajánlgatom az LgCamera appot, azzal tökéletes, nem fókuszálgat össze-vissza, ráadásul nagyon precízen beállítható minden kis érték, és jóval jobb minőséget produkál, mint a gyári kamera. Fényképezőre a tesztjeim alapján a gyári a legjobb.

    Itt egy tesztvideóm, amin láthatod miről is beszélek. A kamera direkt van mozgatva, és a sok kis ágba se hal bele a fókusz.

    3. A hangerőre nem tudok mit mondani, nálam minden szinten tökéletes, legyen az telefonálás, videónézés, csengőhang, stb.

    Most visszatettem a GB romomat, és 15 perces xarás alatt azt kellett megállapítanom, hogy nem nem, ha béta is még de megy vissza az ICS. Mérföldekkel jobban bejön. És itt nem a kinézetre gondolok, mert nekem ugyanúgy néz ki az ICS is mint a GB, hanem összességében. Netezni pedig, mivel 99%-ban ezt a részét használom sokkal jobb az ICS.

    [ Szerkesztve ]

Aktív témák