Hirdetés

Aktív témák

  • zack

    nagyúr

    válasz doctorur #1935 üzenetére

    A másik megoldás...Óvatosan a porszívó szűkített csövével csinálj vákumot a kezed és a csatlakozó között, és tartsd oda a mikro USB-hez. :K
    iPhone4-et rendszeresen így takarítottam a home gomb miatt.

    (#1937) F-ECT$

    Én nyomkodtam, és nagyon smooth. Mintha iPhone lenne. Mivel jóval kisseebb a gépigénye mint az Androidnak, így gyengébb hardverrel is hasít, tehát a Lumia 800-on kívül is elég sok WP teló hasít. Kijelző mérete kissebb, szerintem az aksi jobban fogja bírni, a programok mennyisége és minősége nagyon kezdetleges szinten van az iOS-hez és az Androidhoz képest. ROMolhatóság meg... :DDD
    Sajnos az okosteló vásárlókat elszipkázza az Android és az iOS, és elég kevesen veszik a WP-s telókat. Ez annak is köszönhető, hogy ennél rosszabb startja nem is lehetett volna. Ezt is eleve Mango-val kellett volna kiadni, mert a WP7 elég kezdetleges szinten volt hónapokig.
    Nem tudom most pl. mi a helyzet a saját csengőhangok telepítésével... :) Mert az alap WP7 rendszernél ez gond volt és gyáriakon kívül nem volt más lehetőség...Mindezt 2011 Q2-ben. Blama a köbön.

    [ Szerkesztve ]

    Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

Aktív témák