Hirdetés

2014. október 24., péntek

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Samsung Galaxy S2 Archívum II. (téma lezárva)

(#1551) Tauren45 válasza markose (#1550) üzenetére

Tauren45
(fanatikus tag)

Az szép ha semmi nincs meg se számla se semmi. :( De ha holnap úgy is megmondják miért van tiltó listán akkor gondolom azt is megmondják, hogy mit kell tenni, hogy ne legyen ott. :K

Varszegig: Az a pár dB vesztés szerintem nem oszt szoroz annyit, hogy szívás legyen a vége.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S2 - 4.0.4 - SGP Ultra Crystal | Lenovo W510 | The Settlers 2 |

(#1552) markose válasza Tauren45 (#1551) üzenetére

markose
(lelkes újonc)

Hát igen majd kiderül..... Csak türelmetlen típus vagyok

(#1553) markose

markose
(lelkes újonc)

Amúgy a garanciapapír, minden tartozék és még a gyári fólia(a feliratos, hogy super amoled plus.....) is megvan... csak a számla nincs :S

(#1554) migabi24 válasza markose (#1553) üzenetére

migabi24
(PH! addikt)

Gondolom számlatartozás az oka, ha minden kötél szakad, az apróba van egy emberke aki ilyeneket vásárol ;)

(#1555) fecs válasza markose (#1550) üzenetére

fecs
(senior tag)

Kedves eladód nem fizeti a részleteket, amit ő vállalt a vásárláskor.
Hétfőn meg tudod oldani. Nem kell semmi hozzá, csak pénz. :U
Sajnos ez a szomorú igazság.

Mostani ROM-om helyére fel akarok tenni egy ICS-t odinból. Előtte kell hard reset (*2767*3855#)? Vagy elég a recoveryben csinálni a factory resetet?
A telefon memóriáján tárolt adatokat mindkét megoldás törli? És az utólag belerakott külső SD kártyán lévő adatokat is?

Annyit akarok, hogy ne akadjon az új ROM a régivel. És hogy az SD kártyámon lévő adatok maradjanak meg. A telefon memóriájáról csináltam mentést.

LG G2 & Samsung TAB P5100

(#1556) Gizmo94 válasza markose (#1553) üzenetére

Gizmo94
(PH! kedvence)

Csak a lényeg nincs.:) De nagy pánikra nincs okod. Ha valamiért bármelyik szolgáltatónál is tiltólistás lett a telefonod, símán megoldható, hogy ne legyen az, csak ebben az esetben jó eséllyel bukod a garit. Mondjuk, ha a problémát orvosolod, utána eladni sem lesz egyszerű a telefont. Tehát, mindenesetre jól fejbeverném a helyedben azt akitől vetted.

migabi24 : Azt elhiszem,hogy megveszi, mivel pár perc és no problem.. Csak Balekság ilyen apróság miatt eladni... Minden szolgáltató IMEI alapján tilt, az meg ugye egy rossz romolástól is elszállhat és utána adható neki új.... ;]

[ Szerkesztve ]

(#1557) markose válasza Gizmo94 (#1556) üzenetére

markose
(lelkes újonc)

És hogyan lehetne megoldani? Egyszer olvastam, hogy adatlapcsere... Vagy valami egyéb megoldás? Hát igen eladni lesz nehéz..... Ha telenorban megkérdem ki nevén van a telefon elmondják? Telefonszámot adnak hozzá? Ha a részleteket nem fizetik csak a mobilnetet tiltják?

(#1558) Gizmo94 válasza markose (#1557) üzenetére

Gizmo94
(PH! kedvence)

Könnyen. Írd be a keresőbe, hogy IMEI és olvass visszaa topikban. :)
Adatlapcsere?? Nem tudom mire gondolsz,de kétlem.
Jah, eladni nehéz lesz ha beletúrsz az IMEI-be.
Igen, ha viszed minden papírját.
Ha nem titkos, megkapod.
Elvileg a Telenor eddig nem tiltott semmit, csak a T, tehát ez is meglepő,hogy ezt is tiltotta..
Szerintem mást nem fog letiltani.

(#1559) Skynet258 válasza Gizmo94 (#1558) üzenetére

Skynet258
(PH! kedvence)

Szerintem a kolléga alaplapcserére akarna gondolni. ;)

Android tesztek, játékok, programok, hírek: http://andro-id.info ** Sony Xperia Z1 Compact fólia, dokkoló és egyebek eladók!

(#1560) markose válasza Gizmo94 (#1558) üzenetére

markose
(lelkes újonc)

Igen engem is meglepett a tiltás..... Érdekes dolog...... Eladni nem nagyon akarom úgy, hogy a vevőt átverem.... Ha meg elmondom akkor meg elég nagyont esik az ára..... :D
Nagyon belebuktam ebbe a dologba.,... :S

(#1561) Varszegig válasza Tauren45 (#1551) üzenetére

Varszegig
(PH! kedvence)

inkább az a gáz, hogy a gps sokára talál lockot. A wave-nél sakna átéltem milyen ez, nem hiányzik.

Samsung Galaxy Note 3

(#1562) Gizmo94 válasza markose (#1560) üzenetére

Gizmo94
(PH! kedvence)

Azt nem csodálom,hogy meglepett. A helyedben lázas számlamásolat keresésbe fgnék otthon, majd az eladódat mindenesetre fejenverném, nem kicsit, de sokszor.
Megkérdezném a Telenornál,hogy mennyi a tiltást okozó hátarlék,mert lehet,hogy nem sok.
Igen, mindenképpen buktása dolog neked, mert hiába adsz neki új IMEI-t, de ha eladod és nem szólsz, cserébe kiderül, akkor ez kellemetlenségeket szülhet.:)
Viszont, ha megmondod, akkor vagy meg sem veszik, de ha igen, a telefon a rendes IMEI nélkül sajnos csak töredék áron adható el. :S

Skynet258: Igen, alighanem. :) A sok rossz között a jó hír a számára: azt nem kell cserélni emiatt. :)

"és még a gyári fólia(a feliratos, hogy super amoled plus.....) is megvan" ez aranyos volt, :D jót vihogtam rajta. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#1563) markose válasza Skynet258 (#1559) üzenetére

markose
(lelkes újonc)

Igen arra gondoltam! :D

(#1564) crane75

crane75
(fanatikus tag)

Sziasztok, CWM-ből szerettem volna egy teljes backup-pot csinálni, de egy idő után "error"-ral leállt. A memóriakártyán 640MB üres hely volt. Lehet, hogy kevés volt a hely? Mennyit foglal egy ilyen mentés és hova rakja a program? Kösz a tanácsokat :)

"Én nem szeretem az erejükben dölyfösködőket, mert tudom, egyszer úgyis elesett és szomorú lesz mindenki. A kemény tekintet: alázatos és révedező lesz, a parancsoló nagy hang: lágy és kérő. Az ököl: kinyújtott, reszkető tenyér..." /Fekete István/

(#1565) ERPY válasza crane75 (#1564) üzenetére

ERPY
(őstag)

Clockworkmod mappába kerül. 640 mega üres helynél előfordulhat, hogy kevés, főleg egy teljes romnál jól belakva.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy Note2, Samsung 55F6500 , Mede8er MED600

(#1566) Gizmo94 válasza crane75 (#1564) üzenetére

Gizmo94
(PH! kedvence)

Nem lehet, hanem biztos. Rendszertől, a programjaid-adataid mennyiségétől függően. 1-1.5 GB. szokott lenni.:) A belső SD-re rakja, tehát azon kell ennyi üres helyednek lenni.

[ Szerkesztve ]

(#1567) ERPY válasza Gizmo94 (#1566) üzenetére

ERPY
(őstag)

Menthet belsőre és külsőre is, ezt ne felejtsük el. Igaz kell az 5.x-es CWM.
(Nekem a komplett mentésem 296 mega csak) Jól belakott rendszer esetén, ami tartalmaz játéktól kezdve mindent, többszöröse is lehet. Fél marketet feltéve főleg.

[ Szerkesztve ]

(#1568) kungzi

kungzi
(PH! kedvence)

XDA-ról nem töltötte le ezt valaki?
Resurrection Remix ics v9.3 black edition XXLPH 4.0.3 FULL-Wipe

kipróbálnám, de egyik linkről se tudom letölteni :F

[ Szerkesztve ]

(#1569) tesopapa válasza kungzi (#1568) üzenetére

tesopapa
(fanatikus tag)

Ezt próbáltad?

Már ha egyáltalán ezt kerested?

\"A facebook és a fórum a legjobb plasztikai sebész, mindenkinek megnagyobbítja a pofáját.\"

(#1570) vasbojler

vasbojler
(lelkes újonc)

Helló mindenkinek!
Tudja-e valaki, hogy azt a "SPB SHELL 3D "-t Galaxy SII-re rálehet-e tenni?
Nekem azt írja a KIES, hogy nem támogatja.
Azzal a KIES AIR-al egyszer sikerült az Splusra, SII re már nem megy.

Laca

(#1571) propetya85

propetya85
(fanatikus tag)

Sràcok!! Vàlaszoltak a Viberesek!!!

(#1572) ERPY

ERPY
(őstag)

SPB Shell 3D klón ingyenesen

(#1573) edgelaszlo válasza vasbojler (#1570) üzenetére

edgelaszlo
(senior tag)

Nekem fent volt, de "haver" szerezte, így az első rom frissítéskor be is halt....becsületes manusz vaok, le is töröltem...de rohadt jó kis launcher, kedvelem nagyon..

i5s /// SGS2 /// Nexus7 (2013)/// ESP Eclipse I CTM-Diesel Herbert-Mesa Oversize4x12-Boss GT Pro

(#1574) edgelaszlo válasza propetya85 (#1571) üzenetére

edgelaszlo
(senior tag)

Ne csigááááááááz....:-)

i5s /// SGS2 /// Nexus7 (2013)/// ESP Eclipse I CTM-Diesel Herbert-Mesa Oversize4x12-Boss GT Pro

(#1575) propetya85 válasza edgelaszlo (#1574) üzenetére

propetya85
(fanatikus tag)

Ez a válasz érkezett , arra hogy mikor lesz ICS-re viber!!!

"Hopefully within a week to a week and a half." :C :C :C :C

(#1576) rankesz

rankesz
(PH! addikt)

Egy kis ízelítő, hogy mit tud az Illusion 1.8 + Siyah 2.5.12 páros, alulfesszel, 2000-es akksival.

When you dream there are no rules, people can fly, anything can happen. - Astral Projection | csak a 604 ... :)

(#1577) propetya85 válasza propetya85 (#1575) üzenetére

propetya85
(fanatikus tag)

[ Szerkesztve ]

(#1578) edgelaszlo válasza propetya85 (#1575) üzenetére

edgelaszlo
(senior tag)

Na, csak kerüljön a kezeim közé egy stabil, frankó ICS főzet, már tépem is fel amint ez megjelenik....yess

(#1579) trobi28 válasza mycso (#1329) üzenetére

trobi28
(őstag)

Hol van ebből még választék?Honnan lehetne még letőlteni?

(#1580) propetya85 válasza edgelaszlo (#1578) üzenetére

propetya85
(fanatikus tag)

Úgy ám!!! :DD

(#1581) vasbojler

vasbojler
(lelkes újonc)

Erpy!
Nekem megvan a gépen csak nem tudom rásenderíteni a telóra.

Laca

(#1582) mZoleee

mZoleee
(fanatikus tag)

én megvárom míg Illusion megcsinálja az ICS fözetét :) vagy már van?

iPhone 5 @ iOS 8.0 ~ 16GB White

(#1583) crane75 válasza ERPY (#1565) üzenetére

crane75
(fanatikus tag)

Memkarin 1,2GB, a belsőn pedig 2,2 GB szabad hely van, mégis azt írja ki, hogy nincs elég helye. Az enyém is 5.x-es. Nem tudom mi lehet a baja :F

"Én nem szeretem az erejükben dölyfösködőket, mert tudom, egyszer úgyis elesett és szomorú lesz mindenki. A kemény tekintet: alázatos és révedező lesz, a parancsoló nagy hang: lágy és kérő. Az ököl: kinyújtott, reszkető tenyér..." /Fekete István/

(#1584) rankesz válasza mZoleee (#1582) üzenetére

rankesz
(PH! addikt)

VAn már, asszem LPB alapú, én még nem szenvednék vele.

Most akkor az akku-s screenem jónak számít vag nem? :F

When you dream there are no rules, people can fly, anything can happen. - Astral Projection | csak a 604 ... :)

(#1585) pzstm válasza propetya85 (#1577) üzenetére

pzstm
(Szakértő)
LOGOUT blog

nagyon várós. ;)

http://www.betateam.hu | Nokia Lumia 930 |Surface Pro3 256GB Type Cover 3|Surface2 32GB Type Cover2||Xbox One|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#1586) mZoleee válasza rankesz (#1584) üzenetére

mZoleee
(fanatikus tag)

mindenképp a teljes-t várom meg.. csak az is mire kész lesz.... :)

[ Szerkesztve ]

(#1587) tony7

tony7
(tag)

Erpy!
Küldtem privát üzenetet!

(#1588) Varszegig válasza crane75 (#1583) üzenetére

Varszegig
(PH! kedvence)

ha a memkarin 1,2 GB hely van (külső memkari??), de a belső 12 GBból meg csak 2,2 akkor neked kb. 10 GB-ot foglal a belsőn, azt mentené+a rendszerpartíciót, azaz 10-12 GB kéne üresen. Felmerül ugyan a kérdés, mi a rosseb foglal ennyi helyet, de tök mind1:) Csinálj helyet a külső sd-n, vagy vegyél nagyobbat:)

ja, és alapelv: nincs az a tárhyel, amit a user nem lakik be:)

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy Note 3

(#1589) ferike77 válasza ERPY (#1572) üzenetére

ferike77
(lelkes újonc)

Szia!

hogy lehet ezt feltenni?
a telón a merketbe ezt nem látom!!!

GALAXY S5

(#1590) fuximaxi válasza Gizmo94 (#1558) üzenetére

fuximaxi
(senior tag)

Az a helyzet, hogy augusztus óta a vodafone és a telenor is használja az európai fekete listát. A T csak saját listát használ. Sajnos nagyon sok telefon lett letiltva, mert külföldről hozták, és ott tiltó listára került. Ha külföldi, akkor a legnagyobb probléma az vele, hogy csak az szedheti le a listáról, aki felpakolta. Tehát aki "sufni gsmnél" vásárolt (itt látható boltok mind ide tartoznak). Könnyen járhat így. Ha magánt személytől vásárolsz akkor érdemes egy adásvételit írni. Amit linkeltem, talán még érdemes annyival kiegészíteni, hogy az eladó vállalja, hogy a készüléket számlatartozás miatt nem tiltják le.

Ha segítséget szeretnél kérni, akkor azt ne privátban tedd. Valószínűleg mások is tudnak segíteni illetve nem csak neked lehet szükséged az információra.

(#1591) kungzi válasza rankesz (#1576) üzenetére

kungzi
(PH! kedvence)

ehhez tudnál linket adni? már mint a romhoz?

(#1592) crane75 válasza Varszegig (#1588) üzenetére

crane75
(fanatikus tag)

Megoldottam :C De ha valamit letörlök biztos másnap kellene...vagy a fene se tudja. 1.3GB lett a mentés. Azt átraktam a gépre, ha kell majd visszarakom. :) Remélem legalábbis ,hogy nem gond ha nincs állandóan a kártyán ez a backup mappa...

(#1593) F-ECT$ válasza rankesz (#1576) üzenetére

F-ECT$
(PH! félisten)
LOGOUT blog

Ez sokat nem jelent önmagában. A noled pl 6%-ot eszik óránként, és közben folyamatosan megy a kijelző, így azzal lehet ennél durvább képeket is csinálni :)

Akár 20 GB DropBox ingyen - http://db.tt/n8ZgNt4x

(#1594) ERPY

ERPY
(őstag)

Feltettem kipróbálni ezt az SPB Shell 3D klónt. Bár az eredetit rég használtam, ez is ugyanaz, csak orosz nyelven. Szépen fut az tény, látványos meg minden, de nyelvváltást még nem találtam benne. Ellenben ha beleteszik, vagy esetlegesen megtalálom, már hasznos lehet azoknak, akik SPB mániások.

(#1595) rankesz válasza F-ECT$ (#1593) üzenetére

rankesz
(PH! addikt)

Megnéztem a telón a Vasököl c. fimet, utána a Grimm epilógust (jónak igérkezik a sorozat)
A többi délelőtti netezés volt.

kungzi: ROM , kernel, az UV annyi volt mint az Illusion topik 2. hsz-ában

(#1596) R2D20208

R2D20208
(PH! addikt)
LOGOUT blog

Hali skacok ! ha valakit érdekel...

★ ★ ★ Nexus 4 by LG ★ ★ ★

(#1597) mZoleee válasza R2D20208 (#1596) üzenetére

mZoleee
(fanatikus tag)

:O

(#1598) sic válasza ERPY (#1594) üzenetére

sic
(újonc)

hogy lehet felteni a telefonra

(#1599) lefkosia válasza R2D20208 (#1596) üzenetére

lefkosia
(őstag)

Mi lesz a következő "áldozatod"?

The Truth Is Out There

(#1600) ERPY válasza sic (#1598) üzenetére

ERPY
(őstag)

1. Letöltöd innen (mivel ingyenes, így nem warez)
2. Telepíted
3. Elindítod
4. Megjegyzed, bakker ez orosz, majd figyelem a frissítést
5. Uninstall

:))

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Samsung Galaxy S2 Archívum II. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2014 PROHARDVER Informatikai Kft.