Hirdetés

Aktív témák

  • edgelaszlo

    senior tag

    kis segítséget kérek...
    múltkoriban írtam egy félresikerült (azt gondoltam elsőre) ROM frissítésről...
    szóval, csináltam nandroid mentést, teloról telepítettem a kívánt ROM-ot, nandroidból próbáltam visszaállítani...semmi
    eltűnt minden, anyáztam fél napot, míg nem rájöttem hogy a nandroid mentés fájljaiból melyik az amelyikkel vissza tudtam állítani a telo régi állapotát (data a'sszem)..
    megcsináltam, minden frankó (előtte volt minden, factory reset, apám füle..)
    megnyugodtam...nézem, rajta az új ROM, és arra tette vissza az összes programot...
    szóval most 2.3.5/ I9100XXKI4 /2.6.35.7 hardcore@speedmod-s2-k2-13/ Bezke IceCreamed XWKJ1 van fent...

    szóval a kérdés: ezen ne csodálkozzak mert ezt így is kellett volna csinálnom vagy elb@sztam vmit és szerencsém vol?

    lehet hogy kicsit sült krumplinak tűnök, de az első hszben leírtak sajna számomra nem mindenhol voltak világosak, ezek ellenére belevágtam....

    amúgy jó a cucc így, gyors és ritkán lagol, benchmark is jónak tűnik a maga 4445 pontjával, akkuidő kicsit f@s, de az nem izgat, töltöm szorgalmasan...

    szóval jó úton járok hogy ily módszerrel vagy akár odinnal cserélgethessem a ROM-okat vagy hagyjam a picsbe?
    üdv és sry a hossz miatt

    [ Szerkesztve ]

    telefonok, tabok, gitárok, erősítők

Aktív témák