Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • SaGa59

    őstag

    válasz hubai1979 #26939 üzenetére

    Nem biztos, hogy tetszeni fog. Csak Zatonon játszódik, alig van benne fegyver meg ruha. Az az alaptörténet, hogy Zaton teljesen el van vágva a külvilágtol, még Navigátor (ő szokott Janovra vinni) se hajlandó elkisérni senkit, mert majrézik, ugyanis tömegesen tünedeznek el a sztalkerek. Szóval abból kell megélni, am helyben van. Igaz, Fürgének megvannak a kapcsolatai, de az árai... Alapvetően csak a mutánsok, meg egy-két magányos szabadságos vagy szolgálatos ellenséges, (ők viszont a pálya túlfeléről is eltalálnak, ha kidugod a fejed), de hamar meg lehet haragítani egy komplet klánt, ha rosszul reagálsz valamire. Akkor is, ha előtte a legjobb haverok voltak.

    A relikviákból kevés van, nem érdemes eladogatni, mert három feladat is van, amihez kellenek, egyet mindenképp teljesíteni kell (2 ritka relikvia Navigátornak) a másik kettő közül csak az egyiket lehet megoldani, annyit nem lehet találni, hogy mindkettőre elég legyen. Azt neked kell eldöntened, hogy egy ismeretlen, halott szolgálatos halálos beteg lányát, vagy Szakállt segíted-e ki egy ilyen melóval.
    Fejleszteni is csak első szintig lehet, egy-két kivétellel, mert csak alap szerszámokat lehet találni.

    Szóval szegényes a vidék, ellenben a történet jó, van benne nyomozás, árulás, ellentmondó feladatok, olyanok, amihez nagyon oda kell figyelni a beszélgetésekre, amelyek néha nagyon hosszúak. Időnként dönteni kell, ki mellé állsz, de ez a későbbi feladatokra hatással van. Olyan is van, ami meg sem jelenik, ha rosszul választottál. Vagy azonnali halál a vége. Vagy kapsz a fejedbe egy időkapszulát, ami meghatározott idő múlva aktiválódik és valami agyrágót bocsát ki, ha nem szedik ki időben. Stb...

    Írtam hozzá (pontosabban lefordítottam és aktualizáltam) egy help.txt-t, jól jöhet, ha nagyon elakad valaki. Van két olyan feladat, amin agyalni kell jó sokat, papír, ceruza, számítások, megjegyezni 12 gyógyszer hatásmechanizmusát és kitalálni, hogy az adott sérülésre mit kell felhasználni belőle, különben a beteg meghal... Meg kellett gyártanom egy titkosítási algoritmust. Pontosabban meg kellett oldanom, hogy magyarul is működhessen...

    Közben arra is rájöttem, miért nem tudtam Fürgének leadni az egyik feladatot. Csak éjfél és reggel 5 között lehet vele melóról beszélni...

    STALKER modok: https://drive.google.com/folderview?id=0B_PtTRL86S2UQllOam9MUWZ1ak0&usp=sharing

Új hozzászólás Aktív témák