Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • válasz ZSAPI #179 üzenetére

    nekem gyári rommal sosem ment a naptár szinkronizálás..
    azóta már MIUI-t használok (a telefonunkra elérhető a "hivatalos"MIUI rom - a miui.com-on ott a támogatott készülékek között az U950-es ;) )
    MIUI-val már simán megy a naptár, viszont a többször említett telefonálás utáni újraindulást pl. ma is produkálta.. :(
    a rendszer amúgy nagyon tetszik, gyors-szép-átlátható, témázható :) gyárilag ebben sincs PlayStore, de ugyanúgy fel lehet tenni. a Dolby ebben is benne van, viszont a gyári zenelejátszója nagyon-nagyon profi, a hangszínszabályozóval helyre lehet hozni a hangzást :) a fogyasztása sem több (sőt!) mint a stock romnak, SetCpu adatai alapján készenléti állapotban rengeteget van 51Mhz-en, és 340 fölé nem megy - ezzel nekem voltak gondjaim a gyári rommal, képes volt 90%-ban 640Mhz-en futni.. :S

    ha valaki váltani akar a gyári romról, akkor csak ajánlani tudom - persze megszokással, meg bütyköléssel jár, de a MIUI nem csak egy rom. szolgáltatások is járnak hozzá, érdemes utánaolvasni - nekem teljesen új volt, de nagyon megtetszett :)

    "... and I hope you have a great day!"

Új hozzászólás Aktív témák