Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Upo

    addikt

    válasz raskolnikoff #1573 üzenetére

    Nyilván akkor raksz fel másikat helyette. Azt felrakod, átváltasz rá, utána az eredetin nyomsz egy "adatok törlése" gombot, és utána nem használod. Ekkor nem fog elvenni helyet a felhasználói tárhelyből. A rom-ban meg simán elfér, nem kér kenyeret. Ha ismernéd egy kicsit a rendszer alapjait, akkor rootolás után már rég leszedted volna (mondjuk a következő ota frissítéssel visszajön, haha ;] ), de én nem biztatok senkit hogy a megfelelő szaktudás nélkül ilyesmibe belevágjon, hacsak nincs valaki aki vissza tudja hozni az élők sorába a készüléket, ha véletlen nem úgy jön ki a dolog.
    Nem értem hogy miért zavar, több más olyan is van a system-ben amit nem használsz, miért pont ezt nézted ki? Ha nem használod, nem foglalja a helyet. Ha a romban (system partíció) kell még hely, akkor nyilván megnézi az ember hogy mit töröljön ki, de nem mindenki akar magának egyedi rendszert csinálni, hanem használja-frissíti a "gyári"-t.

    Blogom: https://logout.hu/blog/upo/index.html | "Az átlagember alvásigénye még 5 perc"

Új hozzászólás Aktív témák