Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ko9

    addikt

    válasz leslie_smith #53 üzenetére

    ExMIUI megegyezik a gyári MIUIval, csak voltam olyan szemétláda, hogy átneveztem ;]

    Azért, hogy tisztába tegyük a dolgokat: Xiaomitól ha biztosan venni akarsz valamit, akkor szerezned kell egy MiCode-ot, ami feljogosít a rendelésre. Ezt a Facebookon, meg a fórumon közzétett contesteken lehet "általában" szerezni. A vétel nem lehetetlen, van egypár ismerősöm, aki tudott rendelni - természetesen pekingi ismerősén át.

    Egy bajom van mostmár Xiaomival. Eddig volt 1 készüléke, amre fejlesztett, és eléggé jó dolgokkal rukkolt elő.
    Most kiadták az 1S-t, az még oké, a M1 feljesztései elmennek rajta. Ott van az M2 az már 2 készülék - most jön a MiBox, valami bluetooth hangszórót is láttam, egy csomó "haszontalan" dizájnkiegészítő, stb. Közbe adja ki sorra a hibás ROMokat, erölteti a Xiaomi Marketet, és a fizetős (!!!) témákat... Nagyon rossz irányba indult el...

    --------------------------- Privátot privátba - Fórumtémát fórumba!! --------------------------- --------- I/DEBUG(3430): debuggerd committing suicide to free the zombie! ---------

Új hozzászólás Aktív témák