Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Oppenheimer

    veterán

    válasz s4tch #2048 üzenetére

    - kevered a prioritást és az engedélyt. Helyedben már tényleg gyakorolnék némi önkritikát, és rég elismertem volna, hogy "hopp, tényleg, elrontottam".

    Azt írtátok többek között, hogy kapcsoljam be az adott appnál a "trust this app" kapcsolót. Ez nem csinál mást, mint az app által igényelt minden engedélyt megad. Viszont az android memóriakezelése szempontjából ez továbbra is irreleváns. A kernel az ütemezési prioritás és a memóriában töltött idő alapján dönt, hogy melyik processzt állítja le memóriahiány esetén. Ennél jobban nem tudom a szádba rágni. :)

    - "nem biztos, hogy az elvárt módon fognak működni az appok" - próbáltad, vagy találgatsz? Nálam működik minden visszaállított app, a játékoknál az összes állás, a böngészőben az összes könyvjelző, előzmény, cookie megmaradt.

    Természetesen próbáltam. Volt ami el se indult utána (RUA2), játékállásaim pedig nem maradtak meg, ha el is indult.

    - "Valószínűleg nekem vannak túl "extrém" felhasználási szokásaim." Más tippem van.

    Na mi a tipped?

    [ Szerkesztve ]

    https://play.google.com/store/apps/details?id=com.lovemap.lovemapandroid

Új hozzászólás Aktív témák