Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • butyek

    senior tag

    Amit most írok, merőben szubjektív, és pár órás használat utáni vélemény: jelenlegi formájában a wp8 még sehol sincs kihasználhatóságban az androidhoz. Ezzel a telefon hardverére gondoltam. Történt ugyanis, hogy a kollégám vett egy Lumia 820-at, és szólt, hogy segítsek neki átköltöztetni a fájlokat N97 Miniről. Az egy dolog, hogy már az összekapcsoláshoz is vagy 7x kellett igent nyomni. De hogy a videókat alapból nem képes lejátszani... Erőltetett Metro felület, beállítási lehetőségek sehol sincsenek androidhoz képest, és az már csak hab a tortán, hogy fájlkezelőt hiába kerestem, nem találtam. Kerestem a lehetőséget, hogy állítsak a kijelző tájoláson: nem találtam. És még sorolhatnám, hogy miket "éltem át" vele, mire odáig jutottam, hogy nagyjából "jó" legyen. Szóval inkább egy lassabb android, mint egy gyorsabb wp. Lehet kövezni... :(

    NGA: Bocs, de itt annyiban sántít a dolog hogy, hogy Win8 a legtöbb pc-re felmegy, csak egy szoftver, míg az Apple oprendszere gyakorlatilag a hardvertől nem elszakítható, szóval a kettő szerintem nem feltétlenül összehasonlítható, mert ilyen alapon a CNC gépek részesedésével is összehasonlíthatnád.

    [ Szerkesztve ]

    &ρID with 10^100. Honor 6 H60-L04

Új hozzászólás Aktív témák