Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Dunbar

    senior tag

    válasz -=Ghost=- #33 üzenetére

    "Ennél az a kényelmesebb megoldás, hogy párezer forintért veszel egy HDMI kábelt és összekötöd a gépet a tv-vel."
    Sokkal könnyebb tényleg, mintha egy kábellel kötném össze a telefont a TV-vel, és a gépemnek sem kell dolgoznia Ha fotelben netezek, tudod ki fog kábelt átvezetni a szoba másik felére TV-be. Ja, de hogy úgy nekem kényelmesebb.

    "Telefonon nézel sorozatot, ráadásul otthon amikor ottvan melletted a gép? Hadd ne gratuláljak."
    Igen, például kajálás közben, vagy lefekvés után, amikor nincs kedvem notebookkal bajlódni, kikapcsolni, felkelni, visszarakni.

    "Igen a 4"-os HD kijelzőn aztán veszett jó lesz HD videókat nézni...."
    Szerintem is, 4+"-en pedig még jobb.

    "Aztán lehet sírni, hogy felrakom a telefonra a 25gb-s Bluray filmet és nem marad hely az 50gb lossless zenémnek.... "
    Engem nem zavarna, ha 75+GB telefonok jönnének, de ha téged zavar a fejlődés, ajánlom ezt.

    "Az a másik vicc kategória amikor az "igényes, audiofil" emberek villamoson, buszon utazás közben szeretnének lossless zenét hallhatni, mert annyival jobb a minősége. Persze, a hangyaf...nyi kis füleseken a háttérzajjal marha sok értelme van."
    Megint meg akarod mondani, hogy mit hogy kell csinálni. Egyébként semmi köze nincs a témához, de a mai "hangyafasznyi kis fülesek" elvileg pont arra vannak tervezve, hogy kiszűrjék a háttérzajokat. Veszteségmentes zenéből nem hallom ki a különbséget, mások lehet, hogy igen, de az, hogy ez téged zavar, megint csak a te bajod/korlátoltságod.

    Ja, és hogy ne legyek teljesen off, Apollóval jöhetne HDMI-s WP is, vagy legalább DLNA minden modellbe.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák