Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • mr.nagy

    tag

    válasz VIC20 #88 üzenetére

    Félre értés ne essék, nem veregetni akarom a Microsoft vállát! Én több év Linux után most tértem vissza a Windows-hoz, ezzel a kiadással.
    A laptopomat Windows Xp-vel vettem (MSI670 DX), úgy-hogy jó pár éves már és így a hardver (proci, videókártya, stb.) is vele együtt. A Vistát és 7-est már nem tudtam használni, mert egyszerűen megfőzte a gépet. Állandóan túl melegedett, a proci-t pörgette, a vinyó zakatolt. Akkor tértem át a Linxra, amivel hozzá kell tennem semmi bajom nem volt, de azért ott is akadtak problémák (kompatibilitás és bizonyos dolgokat nem tudtam rajta megcsinálni mert egyszerűen nem volt hozzá támogatás, program).
    Ezt a verziót (8.1 Core) a kiadás napján kipróbáltam és még aznap meg is vettem. Semmi gondom nincs vele! A 8 éves laptopomon kifogástalanul fut, sőt gyorsabb mint a Linux (Elementary OS) volt. Valóban szokni kell az új felületet, de ha ráérez az ember akkor már nem is olyan bonyolult.

    A fentieket csak azért írtam le, hogy a Linux alatt sem fenékig tejfel az élet! Mind két rendszernek megvannak a nyűgjei és hátrányai is.

    HMNote10Pro

Új hozzászólás Aktív témák