Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • BiP

    nagyúr

    válasz VIC20 #88 üzenetére

    Ez a kettősség engem is frusztrál. De szerencsére külső progikkal azonnal lekűzdhető. Feldobsz egy startmenü programot, beállítasz pár desktopos programot defaultnak, hogy ne a Metro-s megfelelője ugorjon fel, és el is felejtheted.
    Ha meg az a fétised, hogy Metro-s alkalmazást szeretnél futtatni desktop alatt, arra ott a Stardock-féle ModernMix.
    Akinek meg esetleg bejön a Metro/ModernUI, az újítások többsége úgyis arra jön, egyre ritkábban kell a desktopot használni, a legtöbb alap dolgot el lehet intézni az új felületen. Szóval lassan ők is meg tudják úszni a váltogatást.
    Persze mindezek ellenére még mindig úgy érzem, mintha 2 windows lenne egybegyúrva.

    (#91) Khan13: A kiherélt helyett én inkább a kipucolt jelzőt használnám. Rengeteg olyan dolgot kivettek belőle, amit "senki" sem használt, vagy valami ezeréves windows örökség. Emiatt is lehet sokkal kisebb a Win8-nál is. Szerencsére én nem tapasztaltam emiatt még funkcionalitásbeli hiányt. (igaz, csak virtuálgépben tesztelgetem, nem használom napi szinten)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák