Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • szaszlaci

    addikt

    válasz dgyuri0123 #726 üzenetére

    Milyen szakmai választ szeretnél az innen-onnan összeollózott részinformációidra?
    Hogy egy 40" feletti LEDes LCD TV beéri 60 Wattal, és jó képe lesz? Hogy a csomagoló dobozában is használhatnád, akkor sem fog megsülni? Azt állítod, ezen kívül nem fejlődött semmit. Tényleg semmi, hogy crosstalk-mentes aktív 3D-t tud egy olcsóbb TFT panel. Vagy olyan vékonyak, mint egy lapos képkeret, mindezt képesek úgy megoldani EDGE elrendezéssel, hogy nem lesz durva bevilágítás. Ugyan nem tudom, ki nézi oldalról a tévéjét, de lehetőség van rá.
    A Retek Klubra meg aztán kell a minőség, főleg ha agyon van tömörítve, ami a műholdról jön..
    Nekem úgy tűnik, te állítasz valótlan dolgokat az LCD-vel kapcsolatban. Talán láttál pár friss modellt, ami ócska képet adott, és az alapján ítéled meg.

    Az pedig, hogy a plazma az über alles – mert úgy tűnik, ezt próbálod kommunikálni – egy vicc. Ugyan nem értek az autókhoz, de valami olyasmi állítás ez, hogy a sportkocsi jobb, mint egy kis furgon. Almát a körtével nem lehet..
    Attól, hogy az általában tájékozatlan és fizetett magazinok sugallnak valamit, még nem jelenti, hogy úgy is van. És itt nem te vagy a bátor, hogy kimondod, a plazmának jobb a képe, mert ezt már nagyjából hét éve hangoztatta nekem mindenki.
    De ha te a világos szobában akarsz tévézni, jól feltolod a plazma fényét, hogy láss is valamit – persze még mindig csak kielégítő lesz – akkor az előbb-utóbb be fog égni. Ha viszont volt annyi eszük a tervezőknek, hogy ne engedjék olyan fényesre, akkor azt csak félhomályban lehet jól használni.

    Aztán nézzük a hitelességet. Tucatnyi hozzászólással korábban azt állítottad, befejezed, ahhoz képest folyamatosan provokálsz. Ugye tudod mit jelent, ha valaki segget csinál a szájából? Persze most is megígérted, hogy abbahagyod, de valahogy nem hiszem.
    Azt is mondod, szakmailag kell hozzászólni, te mégis témán kívül teszed, személyeskedsz és továbbra is önsajnálat tölti ki a döntő többségét. Mindezt ON-topikban.

    Végezetül ismét elnézésedet kérem a szókimondó stílusom miatt, nem megbántani akarlak vele. Be kellene látnod – nem csak utalni rá – hogy az LCD jó választás bizonyos esetekben a plazmával szemben.

    ■■■ pisztácia kifogyott, csokoládé nem is volt

Új hozzászólás Aktív témák