Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • dgyuri0123

    nagyúr

    válasz ultio #719 üzenetére

    Kedves User.

    Felmentem az LG honlapjára és kerestem egy átlagos tv-t. Nos, a beépítési helyre voltam kiváncsi, mert valaki korábban rosszallotta, hogy 4 cm-es helyre nem lehet plazmát berakni. Rossz hírem van a 42LM669S-t sem lehet, mert 10 cm hely kell neki körbe minden irányba.

    Úgyhogy a szakmaiság ott kezdődik, hogy elolvasom a kezelésit és utána magyarázok.
    Sajnos csak PDF-ben tudtam megnézni, de ha nem hiszed, járj utána. Így terjednek a "pletykák" és mendemondák és ennek alapján is döntenek sokszor a felhasználók, hogy mit is vegyenek, aztán csodálkoznak, ha felforralják az LCD-jüket, mert nem voltak képesek elolvasni a kezelési könyvet.
    Ez csak egy dolog, a sok butaság mettett. Még sorolhatnám napestig a hasonló félremagyarázásokat.
    Beszélni könnyű. Olvasni kellene. A kezelési könyvnek csak hiszel nem?

    Autó: Én meglett férfiember vagyok és rohadtul nem vágyom sportkocsira. Ebben is általánosítottál, de nem jött be.Csak mert nekem más tetszik, még nem kell szégyenkeznem. Azzal sincs semmi baj, ha valakinek az LCD jön be. Én sosem mondtam, hogy idióta az aki LCD-t vesz, de ne mondjon valótlan dolgokat a plazmáról, ha nem is ismeri pontosan, amiről éppen kritikát alkot.

    Részemről nem érzem trollkodásnak a HSZ-eimet, mert szakmailag még nem sikerült senkinek bizonyítania az igazát és mivel a PH egy eléggé szakmai fórum szeritem, ezeket tisztázni kellene és nem félrevezetni az éppen először idelátogatót a nem éppen korrekt HSZ-ek miatt.
    Nem személyeskedni kell, hanem korrekt módon SZAKMAILAG hozzáállni egy kérdéshez és nem pedig érzelmi oldalról közelíteni meg a dolgokat. Olyan ez mint az oviban: te hülye vagy, erre a másik te meg mindig eggyel vagy hülyébb. Mi ez? Ez a szakmaiság? Meg az, hogy ismerek olyat, akinek a haverjának a szomszádjának a fiának a húga hallott már beégett plazmáról. És az, hogy 5-6 éves technikákat hasonlítgatnak összze 2013-as modellekkel? Ez is a szakmaiság része?
    Most már valóban befejezem, mert úgy hiszem teljesen értelmetlen lenne bármit is mondanom a továbbiakban. És most jöhetnek a kedves HSZ-ek. Hogy végre és hogy miért nem előbb hagytad abba és hogy eddig sem érdekelt senkit, amit írogattál és hogy kezeltesd magad és hogy egy igazi troll vagy és, más most nem jut eszembe, de ti lesztek olyan találékonyak, hogy írtok még ennél is cifrábbakat. Szigorúan szakmai szemmel természetesen.

    "csak a zene van"

Új hozzászólás Aktív témák