Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ultio

    senior tag

    válasz dgyuri0123 #705 üzenetére

    Biztos nagyon tapasztalt vagy, de hogy nem olvasol figyelmesen, az is biztos.
    Ha ezt sok mindent, amit írtál nekem, valóban nekem szántad, akkor légyszi olvasd el figyelmesebben, amiket én írtam.

    Tanulok és figyelek és éppen hogy nem hiszem okosabbnak magam ebben a témában, sőt, pont ezért írtam ebben a vitában az első hozzászólásomat, de az biztos elkerülte a figyelmedet.

    Egyébként megismétlem akkor, ha egy ehhez a témához nem értő ember, mint pl. én, plazma és lcd között vacilál, a plazma topik első hozzászólása alapján szerintem nem vesz plazma tévét. Ennyi. És onnantól kezdve írhatsz te bármit és jöhetsz a szakmaisággal, engem konkrétan elrettentett a plazmától.
    De ettől és soha nem is írtam mást, és ahogy emlékszem, más se, még elismerem, hogy sok mindenben jobb a plazma.

    És az az érdekes, hogy bármelyik topikban előjön a plazma-lcd, a vége mindig az, hogy néhányan írnak dolgokat és elismerik a plazma nagyon jó tulajdonságait, míg az általában foggal-körömmel plazmát védő egy! személy (de nem is kell védenie, mert soha senki nem támadja) személyeskedésbe fordul és lezárja a vitát, hogy kész, többet nem szólok.

    De miért érzik a plazmát vásárlók, hogy minden áron meg kell védeniük a döntésüket? Miért akarnak meggyőzni engem, az lcd vásárlót, hogy én aztán csak okoskodom, okosabbnak hiszem magam másoknál, nincs elég tapasztalatom és tanuljak és egyébként is rosszul döntöttem, hogy nem plazmát vettem.

    Ja és számomra is nagyon szórakoztató ez a vita, mind hozzászólóként és mind olvasóként. Ennél már csak az lenne a jobb, ha személyesen is lehetne vitázni.

    rasti rusti

Új hozzászólás Aktív témák