Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • dgyuri0123

    nagyúr

    válasz ultio #704 üzenetére

    Egyrész, mert a világ szerint is elfogadott és pártatlan szakújságok. Annál is inkább pártatlan, mert mára mindenki sátántól valónak tekinti a plazmát és ők ennek ellenére ki merik mondani, hogy a legjobbak mégis a plazmák.

    Aki meg monitornak használ egy 42-50"-os kijelzőt, az az, ami nem normális.

    Egyébiránt nekem is volt LCD-m és pontosan tudom mik a hibái. Hiába telt el azóta 5 év. Ugyanúgy szar a betekintési szöge, szar a feketéje, szar a mozgásmegjelenítése, szar a színhelyessége, szar az SD felskálázása, szar a fényeloszlása (clouding). Sötétben élvezhetetlenül kiszürkül a kép minden sötét árnyalatnál. Még a fogyasztása is 140 watt volt egy 32" LCD-nek. Mára a fogyasztás az, ami változott. A többi csak ímmel-ámmal.

    Való igaz, ha a kertben napsütésben akarnék tv-zni, valóban jobb az LCD.

    Ha az orvos azt mondja: hat hónap van hátra, jobb, ha komolyan veszi bárki, nem gondolod? Az ő szakmaiságát is el kell vetni? Bármennyire is másként gondolod, igenis vannak komoly szakírok és tesztelők, és csak azért mert te kishitűként nem vagy hajlandó elfogadni a véleményüket. attól még igaz is lehet, amit írnak.
    Úgy látszik mindenkinél okosabbnak hiszed magad. Nem így van. Az okos ember olykor elfogadja mások véleményét, vagy tapasztalatát és nem személyeskedik.
    A butaság a sötét kozépkorban szinte közelező volt, manapság ennek nem így kellene lennie és attól ,hogy sokan kántálják egyszerre, hogy BOSZORKÁNY-BOSZORKÁNY, még nem biztos, hogy igazuk van, csak mert többen vannak.

    Az utóbbi évszázadban is jócskán volt példa arra, hogy százmilliók éljeneztek valamit, amiről kiderült, hogy annak a néhány börtönben ülőnek volt igaza, aki másként gondolta. Ha beállsz bégetni a gulyába és ettől neked jobb, hát csak tessék. Én nyitott szemmel járok, nézek és tanulok, sokszor a saját káromon és ha valamit leírok, nem azért teszem, hogy másokat piszkáljak dacból, vagy kisebbrendúségi komplexusok miatt, hanem mert okulhatnak belőle akik erre szenzitívek. Akinek meg nem tetszik ne válaszoljon nekem, mert engem nem lehet meggyőzni, Már álltam egyszer a másik oldalon és nem megyek oda vissza semmi pénzért sem.
    A PH az elsősorban a másik ember kisegítésével kellene, hogy foglalozzon és hogy megosszunk a tapasztalatainkat egymással. Én ezt teszem. Próbálok rávilágítani egy két olyan dologra, amit az esetleg vaciláló user használni tud és tanul belőle. A másik fikázása nem cél, az nem vezet sehova.
    Én soha nem tettem olyat, hogy egy LCD-t nyilvánosan a PH oldalán reklámozó emberkét leszóljak a saját véleménye miatt. Azt viszont állandóan tapasztalom, hogy ha valaki a plazma mellett promótál, azt azonnal megkövezik.

    Ebből, az én olvasatomban az a konklúzió: Néhány LCD tulajdonos még a közékrorban jár és még mindíg boszorkányokat éget, a plazma tulajok meg egy időutazás során eljutottak a jelenbe és nem kiabálnak minden sarkon boszorkányt.
    Majd, ha lesz annyi tapasztalatod, mint nekem, akkor elfogadom a véleményedet, addig viszont inkább tanulj és figyelj. Egy kis személyeskedés a végére, hogy legyen mibe belekötni. :R

    "csak a zene van"

Új hozzászólás Aktív témák