Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • simon128

    tag

    Uraim, újabb érdekes dolog történt! Kb 1 hete volt nekem is pozícionálási problémám de 2-3 óra alatt minden rendbe jött és minden meseszép meg rózsaszín happy-happy volt! Tegnap budapesten voltan, odafelé gyönyörűséges volt a gép! Majd nap folyamán nem is használtam ,nem volt kikapcsolva. Fräulein-nal délután séta Camponáig majd ott , gépet előkaptam Wifizés egy picit, majd wifi kikapcs. Robi gondolta megnézi jelet ,hogy fog a kütyü a Camponában. Na most jön a poén gps status&toolbox bekapcs pár pillanat 12 műholdból 7-8 fix zöldre is vált de még mindig teker és nem pozícionál! Kb 2 perc után még mindig semmi pedig fix volt minden , majd sygic próba semmi jel, majd navitel szintén semmi! Újra gps s&t ott megint 7-8 fix hold de pozíció 0! :W Újraindítás, wayteq logo meg is jelent teker-teker-teker de sak nem jön be a főképernyő! 5-6 perc után Kikapcs, majd megint bekapcs na főképernyő betölt de azóta pozícionálás nincs! Szokásos ,holdakat látja az ennyi! Még reset nem volt majd ma picit eljátszok a vassal. De már én is erősen a visszaküldésben gondolkodok, ma itthon vagyok, holnap meló, ha nincs jel szerdán kocsiba ülés azt wayteq felé az irány! Nincs szívem megválni ettől a kis drágaságtól mert tényleg jó de ez a pozícionálási probléma nagyon elkeserít! Csóközön mindenkinek!

    Írásjelekből, és hangulatjelekből is elég lesz egyet használni!

    [ Módosította: Barthezz2 ]

    "Láttam emböröket, gyimilcsbű lekvárt főzni!"

Új hozzászólás Aktív témák