Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • s_e_n_k_i

    tag

    válasz kelzsoca #1806 üzenetére

    Említetted, hogy hamarosan lesz újabb gyári 4.2.2. Milyen javítások várhatóak? Mikor?
    Azt biztos feltenném, de igazából nem sok kedvem van custom rom-ot feltenni. Anno elég sokat buheráltam custom romokkal (Blade, Ideos S7 Slim, HTC Desire), de soha nem volt olyan, ami igazán tetszett volna.

    Azóta meg már szinte semmi szabadidőm nincs, én csak annyit várok el egy kütyütől, hogy arra, amire tervezték, képes legyen. Most ha felteszem a CM-et, akkor lehet újra belakni a gépet (hidd el, ha nem buherálásra használja az ember a gépet, akkor ez egy igen fájdalmas dolog, minden appot újra letölteni, beállítani, e-mail klienst csak otthon lehet, ahol tudom az smtp szerver címet, stb. Ez is 2-3 óra minimum). Aztán vasárnap megint el külföldre, és ha ott száll el megint, akkor az nagyon "kellemes", ahelyett, hogy egy 10-11 órás nap után az ember megnézne egy filmet mielőtt beájul az ágyba, lehet újra romot frissíteni. Persze lehetne back-up programokat használni, de nem szívesen root-olok egy olyan készüléket, ahol bankkártya számok (google wallet), jelszavak, stb vannak tárolva.

Új hozzászólás Aktív témák