Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • s_e_n_k_i

    tag

    válasz kelzsoca #1799 üzenetére

    A cégnél két hálózat van, WPA2-s és WEP-es. Mindkettőn jelentkezik. Kipróbáltam a HTC One X+-nál a wifi thetering-et, azzal se ment, csak ha statikus IP címet használtam.
    Egyébként ha rákeresel, hogy "android wifi dhcp problem", akkor egy rakat találat van, elvileg általános hiba androidnál (nem engedi el az előzőleg "lízingelt" IP címet), de érdekes módon eddig más android-os kütyünél ilyet nem tapasztaltam (Pulse Mini, ZTE Blade, Huawei Ideos S7, noname MTK6575-ös kínai telefon, Wayteq xtab 50, HTC Desire, HTC One X+, stb), szóval úgy néz ki, hogy egyesek meg bírták ezt oldani.

    Az akksis bejegyzésedet láttam, fel is tettem azt a programot, és pont, amikor a kalibrálást végeztem el, akkor szállt el a wifi (előtte persze ment, hiszen úgy telepítettem fel). Azóta DHCP esetén se kép, se hang.

    És ha csak az utóbbi 200 hozzászólást nézed meg, akkor látszik, hogy ez a wifi DHCP probléma nem egyedi, csak nálam jelentkező dolog. Az összeszerelési minőség nagyon nem tetszik, de ezzel együtt tudnék élni. Viszont ez a wifi gond számomra használhatatlanná teszi a készüléket.

Új hozzászólás Aktív témák