Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • btree

    csendes tag

    Sziasztok!

    Kb. 2 hónapja megvan a készülékem, amit annó egy Pesti webshopból rendeltem.
    Május 24.-én tettem fel rá a 4.2.2 verziót, amit a Wayteq oldalaról töltöttem le.
    Előtte az 4.2.2-es verzió volt fent amit innen lehetett letölteni. Azzal különöseb bajom nem volt, mivel olvastam hogy ez már javított verzió ígyhát feltettem a "hivatalos" forrásból. Lehet semmi összefüggés nincs a ROM upgrade és a hibák között, de azért leírtam mint tényt.
    Amikor sleep üzemmódba kapcsol a tablet, akkor mintha ki is kapcsolna, már nem tudom visszahozni a futó rendszert. Ha ezután a bekapcsoló gombot megnyomom az sem segít, volt ugyan hogy bekapcsolt a készülék (tehát újra bootolt), de a legtöbbször semmit sem reagál a power gombra. Aztán esetleg másnap vagy harmadnap hajlandó a sokadik gombnyomásra bekapcsolni. A töltőt ha rádugom azt is csak nagyritkán érzékeli így kikapcsolt állapotban, de régebben ezzel sem volt gond.
    Lehet hogy valami hardveresen ment tönkre és semmi köze sincs a ROM upgradhez vagy a véletlenek összjátéka tréfál meg?
    Ha igen és úgy néz ki, hogy szervízes probléma, akkor kérdezem, hogy Debrecenben van-e esetleg Wayteq szervíz vagy mindenképpen Pestre kell küldenem a készüléket?

    Üdv: btree

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák