Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Petester

    senior tag

    Lehet, hogy csak nekem hiányzik a cikkből, de én szívesen vettem volna, hogy ha vannak képek a tartozékokról (rendben, így a fórumot is végigolvasva, nem végleges formában, de érdekelt volna a tartó, stb.).
    Vmint érdekelt volna, hogy a WLAN mennyire stabil, mennyire érzékeny? Említettétek, hogy így tablet pc-ként is használható.
    Hosszasabb gyepálás esetén mit bír az akku? Egyáltalán van benne akku? Írtad, hogy autós töltő, vmint az egyik képernyőfotón látszik a kis ikonja...
    Mivel van médialejátszó is rajta, lehet net rádiót is hallgatni rajta? Ok-ok, biztos kevesen használnák így, de érdekelt volna.
    Vmint szó volt a BT képességről (brutál 1,5 sor ;] ). De ami engem érdekelt volna, arról nem esett szó. Mi van a kapcsolattal? Könnyen konfigurálható? Hogy kommunikál? Telefonkönyvet/üzeneteket/híváslistát szinkronizál vagy a telefonból minden egyes alkalommal újra olvas? Hanghívás? Milyen a kihangosítás minősége, a hívó/hívott fél mennyire hall? Mennyire szűri ki a külső zajt és a beszédre figyel? Bog! Nem mentség, hogy hangos a kipuff, múlt héten írtad, hogy már Nálad van... :P
    Ez csak nekem alapvető? Én ezt minden egyes cikkben keresem...
    Ja, és hol a specifikáció? :)

    (ó\_!_/ó)

  • Petester

    senior tag

    Volt egy levélváltásom a NNG-val, mert ráindultam az Amigora, és mivel majd a naviextras-on keresztül lesz a frissítés (talán az x havonta történő licensz "frissítés" is, bátorkodtam megkérdezni, hogy elérhető lesz e később "kártyás" változatban. Bár biztatni nem biztattak, de elképzelhető kategóriában maradt, így akár hamarosan ez is legális alternatíva lehet. :)

    Bog (#43): Köszi a választ!

    [ Szerkesztve ]

    (ó\_!_/ó)

Új hozzászólás Aktív témák