Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • oroszpeter_f

    tag

    válasz nickedez89 #191 üzenetére

    Közben megérkezett a segítség, köszönöm laci_csk! :) Működik!

    Nem látom értelmét a launchert feltenni így, hogy már ez is megoldott.
    A google keresősáv először azt hittem, hogy zavarni fog, de teljesen megbékéltem vele. Csak ezért nem fogom feltenni, plusz alkalmazás plusz akksi fogyasztással. Egyéb előnye micsoda? :)

    Engem sokkal jobban zavar, hogy a képernyő rovására vannak a "gombjai", eddig mindig olyan telefonom volt, ami a képernyőn kívüli fekete sávban voltak navigálhatóak. Ezzel is kezdek megbarátkozni, egy előnye van csak: variálható a gombok sorrendje, így a gyári helyett beállítható más sorrend is.

    Korábban olvastam, hogy rázásra sokaknak nem megy az óra felbukkanása, csatlakozok a sorhoz. :) Értesítések esetén magától felugrik, de amúgy nagyon ritkán sikerül előcsalnom az órát.

    A Smart Lock viszont jól teszi a dolgát. Csak a megbízható arc lehetőséget állítottam be neki, de tényleg felold ujjlenyomat vagy minta nélkül akkor, ha "lát".

    Ja, és a kamera gomb nekem is zörög. De minek rázzam a telefont és hallgassam közelről? :) Ez nem olyan zavaró dolog amivel ne lehetne együtt élni, szimplán fura az ilyen árkategóriában. Ha nem írjátok, nem tudom mikor jöttem volna erre rá.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák