Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • CoDWaW07

    őstag

    Mekkora flame lesz még itt :U :DDD

    Szerintem kicist gyenge volt ez a mostani Keynote, de többet mutattak be mint előre lehetett várni.
    Sajnos a dollár-euró + adók csúnyán rádobnak az árakra.
    Szerintem ezeknek az okosorák majd 2-3 év múlva lesznek igazán jók.

    [ Szerkesztve ]

    ●ASUS M5A97 EVO R2.0 ● AMD FX8320 ● 8 GB Corsair Vengeance 1600 Mhz ● MSI R9 280X 3GB ● Samsung 850 EVO 120 GB ● 1.5 TB ● Cooler Master Silent PRO 600W ● iPhone 6 Space Gray ● iPhone Xs 64GB Silver Galaxy Z Fold 4

  • CoDWaW07

    őstag

    válasz jozsi252 #8 üzenetére

    na igen, köszönjük kedves kormány.... :R :(
    Furcsa lépés,de valamennyire érthető ez az USB-C-s lépés, kíváncsi vagyok milyen gyorsan terjed el.
    Maga a Macbook is tetszetős,retina kijelző, passzív hűtés, plusz az új technológiás touchpad és billentyűzet. De sajnos nem a magyarok pénztárcájához van árazva, plusz még megkapjuk a Németországnál is drágább árat 1/4-ed fizuval.

    ●ASUS M5A97 EVO R2.0 ● AMD FX8320 ● 8 GB Corsair Vengeance 1600 Mhz ● MSI R9 280X 3GB ● Samsung 850 EVO 120 GB ● 1.5 TB ● Cooler Master Silent PRO 600W ● iPhone 6 Space Gray ● iPhone Xs 64GB Silver Galaxy Z Fold 4

  • CoDWaW07

    őstag

    válasz dreamdancer #14 üzenetére

    Például az akiknek tetszik, és megengedhetik maguknak. :K
    Szerintem sok tehetős ember meg fogja venni, már csak azért is hogy kipróbálja a másik 5 darab Armani, Rolex, Tag Heuer stb mellé, kérdés hogy mennyire jön be a reklámozás.
    Lehet hogy a hardver elavul idővel, de ezeknek megmarad egy jelentős eszmei értéke, lásd:
    Arany iPhone 4-eket sem lehet kapni 50-60 ezer forintért használtan.

    Viszont furcsa, hogy például az IOS 8.2 bejelentése elmaradt.

    [ Szerkesztve ]

    ●ASUS M5A97 EVO R2.0 ● AMD FX8320 ● 8 GB Corsair Vengeance 1600 Mhz ● MSI R9 280X 3GB ● Samsung 850 EVO 120 GB ● 1.5 TB ● Cooler Master Silent PRO 600W ● iPhone 6 Space Gray ● iPhone Xs 64GB Silver Galaxy Z Fold 4

  • CoDWaW07

    őstag

    válasz Hunt3r22 #15 üzenetére

    Na igen, ehhez jön az is hogy például a szolgáltatók sem hajlandóak már átlagember által megfizethető és megfelelő előfizetéssel adni egy iPhone-t. Például havi 5-6-ezres tarifával az iPhone 4S megjelenés évében 80 ezer forint környékén volt ha jól tudom a Trénél, most meg ugyanazzal a tarifával az iPhone 6-ot majdnem annyiért lehet elhozni mint a hivatalos Apple boltból függetlenül.
    Azért ha 4-szer annyit keresnénk szerény hazánkban mint jelenleg akkor mindjárt elviselhetőbbek lennének az árak, de persze Magyarország jobban teljesít de ez már nagyon off :DDD
    ^Boss]: na erről nem is tudtam :Y Köszi az infót :R Furcsa hogy nem jelentették be az utolsó perceknél.

    [ Szerkesztve ]

    ●ASUS M5A97 EVO R2.0 ● AMD FX8320 ● 8 GB Corsair Vengeance 1600 Mhz ● MSI R9 280X 3GB ● Samsung 850 EVO 120 GB ● 1.5 TB ● Cooler Master Silent PRO 600W ● iPhone 6 Space Gray ● iPhone Xs 64GB Silver Galaxy Z Fold 4

  • CoDWaW07

    őstag

    válasz Hunt3r22 #29 üzenetére

    sajnos így megy, ezt teszi a sok adó, a 27%-os ÁFA, meg a gyenge forint...
    Ennél már csak bosszantóbb hogy pl az USA-ba kb 400 dollárért hozzád vágják egy teljesen megfizethető előfizuban, meg ugye a fizetési arányok..Nem csoda ha itthon "divatcucc"-nak minősítik sokan.
    Zsoo80
    :Akkor kicsit elnéztem, vagy lehet iPhone 4 vagy 3GS-nél volt ez, viszont a 4S környékén 180-190K környékén volt függetlenül, azért annyit nem drágult a független ár, hogy ugyanabban a csomagban ennyit emelkedjen:S

    ak76: Szemétnek azért nem mndanám, és évek múlva se lesz az, ezeknek mindig marad egy jó magas eszmei értékük.

    ●ASUS M5A97 EVO R2.0 ● AMD FX8320 ● 8 GB Corsair Vengeance 1600 Mhz ● MSI R9 280X 3GB ● Samsung 850 EVO 120 GB ● 1.5 TB ● Cooler Master Silent PRO 600W ● iPhone 6 Space Gray ● iPhone Xs 64GB Silver Galaxy Z Fold 4

Új hozzászólás Aktív témák