Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Vistaboy

    veterán

    Persze, hogy nem úgy néz ki, mint az eddig látott videókon. Végül is egy konzolon futott. ;] Eddig csak PC-n készültek a felvételek, mindössze melléírták, hogy PS4-et látunk. :P Ilyenkor derülnek ki a turpisságok. :K

    (#22) janos1988: Pont ezért nincs benne az újabb játékokban ez a feature, mert nem győzné számolni szerencsétlen konzol. Az, hogy a PC elbírná, sajnos manapság nem ok rá, hogy erre pénzt áldozzanak. A konzolosoknak kell ki... akarom mondani a kedvükben járni, hogy meglegyen a 30 FPS 1080p mellett... ;]

    [ Szerkesztve ]

    "A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

  • Vistaboy

    veterán

    válasz Ellia #25 üzenetére

    Tévedsz, az eddigi Witcherek már a megjelenéskor jók voltak, az a rengeteg extra tartalom csak ráadás, amikért egy EA vagy Activision minimum a játék árát elkérte volna DLC formájában... ezúttal is úgy lesz. Megnyugodhatsz, a megjelenéskor nem lesz olyan, hogy nem tudod végigjátszani a játékot, mert hibás maradt. Az optimalizáltság tekintetében is nyugodt lehetsz, eddig is kihozták, amit lehetett, de ilyen grafika mellett - nem erre a videóra gondolok, hanem amit tényleg PC-n vettek fel -, nyilván kell is némi erő a kellő sebességhez.

    (#24) Crytek: Oké, akkor majd meglátjuk, ha kijön rendes minőségben. Egyébként én nem értem, mi értelme van távolról streamelni egy PC képét felhőn keresztül konzolra. Az oké, hogy amit nem bír el a vas, azt majd a távoli PC megoldja, de a lag és késleltetés miatt nem lesz ugyanaz, mint egy rendes asztali gép. Úgy értem, hogy aki konzolt akar, az vegyen konzolt, aki meg PC-t, az PC-t. Ezek a hibrid megoldások nem tűnnek jó ötletnek.

    [ Szerkesztve ]

    "A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

  • Vistaboy

    veterán

    válasz janos1988 #28 üzenetére

    Nem tudom, de annyi bizonyos, hogy amikor még a korai promóciós anyagok mentek a Witcher 3-ról, külön kiemelték, hogy az nVidia GameWorks technológiájával milyen szépen és élethűen lesznek ábrázolva a lényeken, állatokon és embereken lévő haj- és szőr-effektek. A fűnél elméletileg hasonló megoldás van, vagyis ha azt meg tudják oldani, ez meg kimarad, akkor annak más oka van, mint a technika.

    (#29) Ellia: Ez természetes, elvégre menet közben is zajlik a fejlesztés és optimalizálás, ha kijön egy nagyobb patch, szinte mindenhol gyorsulás tapasztalható. Mondjuk nekem általában jobb videokártyáim vannak, így az optimalizáltságot illetően ez talán csak ennek köszönhető, mindenesetre olvasd el a tesztjeimet, abban leírtam, hogy nagyon jól sikerült játék lett mindkettő. Nyugodt szívvel ajánlom, hogy rendeld elő. Nem sok játéknál merem megtenni ezt, de a CD Projekt RED eddig nem hagyott cserben. :)

    [ Szerkesztve ]

    "A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

  • Vistaboy

    veterán

    válasz Abu85 #33 üzenetére

    Hja, valamivel el kell adni az SLI és CF rendszereket is, de azért megnézném, hogy a maximális beállítások mit fognak takarni. Sokszor elég, ha lejjebb vesszük az AA-t, az egyedül megoldja a problémát. :D

    (#34) Prézli21: Facepalm-ozhatsz, ahogy akarsz, de bárki bármit is mond, ha egy játékot butítanak... elnézést: egyszerűsítenek (Akár grafikai-, akár kezelőfelületi szinten), az pont a konzolok / kontrollerek miatt van. Ez tény. :K

    (#35) trufa12: Azt sejtettem, hogy direkt úgy fogják optimalizálni, hogy majd a tehetősebbek rohanjanak Titan X SLI-re váltani, ha minden téren full-max grafikát akarnak 4K felbontásban. :DDD De hogy egy 200K-ba kerülő VGA ne vigye maximumon - 8XMSAA nélkül - FullHD-ben a játékot egy jobb procival, az enyhén szólva is érdekes lenne. :U De majd meglátjuk. Remélem, hogy azért nem lesz ilyen súlyos a helyzet. Kifejezetten a Witcher 3 miatt vettem a GTX 980-at, ha még annyit sem lesz képes kifacsarni a játékból, mint egy PS4 vagy XOne, akkor itt komoly bajok vannak és arcul csapták a PC-seket egy silány porttal. Márpedig a CD Projekt RED-től nem ezt szoktuk meg.

    MOD: Nekem idénre bőven elég arculcsapás volt a Crystal Dynamics elkurvulása a Rise of the Tomb Raider XBOX-exkluzivitása miatt, nem szeretném, ha a másik, legjobban várt játékom elkorcsosulna a ***censored*** konzolok miatt.

    [ Szerkesztve ]

    "A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

  • Vistaboy

    veterán

    válasz Vistaboy #39 üzenetére

    Elnézést, lejárt az időkorlát, már nem tudtam kivenni a ***censored*** szót. Végső soron nem a konzolok, hanem a készítők / és főleg a kiadók bűne, ha egy játék készítésekor elkurvulnak és nem törődnek a PC változattal (Lásd: Rise of the Tomb Raider XBOX-exkluzivitás :((( :((( :((( ).

    Nekem idén már az is elég nagy pofon volt, hogy Lara csak jövőre lesz PC-re (Ha lesz), erre még a másik, legjobban várt játékom esetén is kiderül, hogy a maximális grafikához konzol kell... LOL...

    Szóval elnézést, csak egyszerre sok volt a jóból... :U

    "A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

  • Vistaboy

    veterán

    válasz #08052480 #42 üzenetére

    Képzeld, felfogtam, hogy mire gondolsz. De csak részben van igazad, mert attól még, hogy a SHIELD voltaképp PC, kell hozzá a konzol is, hogy fusson rajta a cucc. Ergo konzolon fut a videón a játék.

    Mondjuk abban lehet, hogy tévedtem, miszerint tényleg a videó minősége miatt tűnik homályosnak és lebutítottnak, emiatt jár is a bocsánatkérés mindenkinek, akit megbántottam. Majd kiderül, ha lesz normális felvétel.

    Viszont a személyeskedéseket mellőzzük, ha kérhetem.

    "A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

  • Vistaboy

    veterán

    válasz #08052480 #46 üzenetére

    Utolsó reagálásom a témára, mert ezek szerint nem fogalmaztam világosan. Szóval: Igenis, hogy kurváknak hívják azokat, akik pénzért bármire kaphatók. Márpedig a Crystal / Square nem azért adja ki csak XBOX-ra a Tomb Raidert, mert csak abban látják a pénzt, hanem mert a Microsoft fizetett nekik az exkluzivitásért. Magyarul megvették őket, hogy a Tomb Raider nevet felhasználva minél több XBOX One-t adhassanak el, mert azt hiszik, hogy csak azért, mert egy évig nem lesz PC-re, majd a felhasználók rohannak konzolt venni.

    Egy játékban nem akkor van nagy pénz, ha exkluzív, hanem ha multiplatform, emiatt minél többen megveszik. A Crystal / Square egy hatalmas öngólt lőtt ezzel az exkluzivitással. Olvass csak el bármilyen hírt, ami a játékról megjelenik. A kommentek legalább fele a PS4 és PC kiadásokat követeli, nyíltan kijelentve, hogy addig nem is érdekli őket a játék, amíg XBOX-exkluzív. Márpedig ha elveszítik azt a sok rajongót, akiket a Tomb Raider Reboottal nagy nehezen visszahoztak, akkor sanyarú sors vár rájuk...

    ...de erről ennyit, befejeztem az OFF-olást. További szép napot. :R

    [ Szerkesztve ]

    "A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

  • Vistaboy

    veterán

    válasz Šolaire #48 üzenetére

    Sajnos én már nem írok róla tesztet, mert kikerültem a csapatból, de majd a Logouton lesznek saját észrevételeim a játékkal kapcsolatosan. Feltéve, hogy lesz egyszer PC-re is. :(

    (#49) Prézli21: Látom, továbbra is személyeskedsz. Én csak leírtam a véleményem, minek vered a fejed a falba? De ha téged ez nyugtat meg, csináld csak... :U

    "Ember, egy jatekrol beszelsz ami egy ideig platform exkluziv lesz, mert az MS tejelt."

    És ez nem azt jelenti, hogy lefizették őket? Mert szerintem igen... :U De gondolj, amit akarsz, mostantól én tényleg befejezem, mert ez itt nagyon OFF, és nem jutunk vele úgysem sehová. További szép napot.

    [ Szerkesztve ]

    "A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

Új hozzászólás Aktív témák