Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Šolaire

    veterán

    válasz Vistaboy #47 üzenetére

    Tesztet szivesen olvasnék tőled😊 megjelenéskor nem fogok tudni vele játszani. Addig pörgetem az elsőt😊

    [ Szerkesztve ]

    “Praise The Sun” \[T]/

  • #08052480

    törölt tag

    válasz Vistaboy #47 üzenetére

    Igenis, hogy kurváknak hívják azokat, akik pénzért bármire kaphatók.

    Barmire? Ember, egy jatekrol beszelsz ami egy ideig platform exkluziv lesz, mert az MS tejelt. Mint mondtam: a hasonlatod vegtelenul rohejes es primko.

    Márpedig a Crystal / Square nem azért adja ki csak XBOX-ra a Tomb Raidert, mert csak abban látják a pénzt, hanem mert a Microsoft fizetett nekik az exkluzivitásért.

    Szoval nem azert adjak ki ideiglenesen exkluzivkent mert abban tobb penzt latnak, hanem mert azert penzt kapnak? Gratulalok ehhez az eleslatashoz :U

    Egy játékban nem akkor van nagy pénz, ha exkluzív, hanem ha multiplatform, emiatt minél többen megveszik

    Marmint kinek? Egy konzolgyartonak pedig ebben van a penz, mertha mar egyszer az ember vett konzolt, akkor arra elkezd majd jatekokat is vasarolni. Egy 3rd party kiadonak/feljesztonek ez nyilvan nem szempont, pont ezert fizetett - jo esellyel nem keves osszeges - a Microsoft. Ezt mar neked leirtam legalabb egyszer, amikor hasonlo modon ertetlenkedtel, ugy latom akkor nem sikerult felfogni. Hatha most.

    Olvass csak el bármilyen hírt, ami a játékról megjelenik. A kommentek legalább fele a PS4 és PC kiadásokat követeli, nyíltan kijelentve, hogy addig nem is érdekli őket a játék, amíg XBOX-exkluzív.

    Juj, ez aztan az alatamasztott megallapitas :W Ezeknek a fele fanatikus jatekfuggo akik abban a pillanatban rohannanak xbox-ert, amikor kiderulne hogy veglegesen exkluziv. De ha megsem - szerinted ez milyen apro toredeke a vasarlobazisnak? Vagy azt hiszed, hogy a jatekosok meghatarozo resze jatekhirek alatt frocsog? Hat, a fenti kijelenteseid utan, ezt meg ki is nezem beloled :U

Új hozzászólás Aktív témák