Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Kobe

    veterán

    válasz radi8tor #1084 üzenetére

    a karakterlapon található dps 1 dolog, de kb parasztvakításra jó, ezt én is mostanában találtam emg a sjaát káromon..
    De 30 discel azért nem lehet a végletekig eljátszani a sérthetetlent, mert gyakorlatilag mire elhasználod - kb 3-4 shadow power, vagy vault - addigra nem tölt újra a preparation, és utána a 32K már el is párolgott, ha csak 1 is a közelbe ér.

    Ha én pl kicserélem a gyűrűm SoJ-re, akkor überezésnél a 59% CHC mellett bola shot effektíve 500-600K között sebez átlagban, ha a monk és a wiz adja a buffot, akkor 650-750K, de karakterlapon csak 190K-t mutat. Buktam 20K dpst, de nyertem 25% + 6% damaget pluszba plusz 10 discet., így van össz 60 amivel gyakorlatilag folyamatos shadow powert fenn lehet tartani. MP8on 4es überpartiban én élesztgettem a barbikat meg monkokat, olyan szépen körbe lehetett ugrálni ennyi discel az übereket.
    Ez is a terv, hogy ha megvan a para 100, akkor marad állandóra az SoJ

    A legnagyobb jóság erre az lenne még, ha a 4es set bónuszt a natalyaból össze lehetne hozni, de sajna túl sok AS - CHC - CHD menne a lecsóba

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák