Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • hallador

    addikt

    válasz WynNyback #24 üzenetére

    A Hyper-V core és eleve a Hyper-V a legerőforrás igényesebb virtualizáció, ami valaha létezett (erre az a válasz by Hivatalos Microsoft tanfolyam, a microsoft mörnökétől, hogy az erőforrás nem kerül sokba... :DDD , ), a memória kezelése nagyon rossz, ezért zabálja a swap-et a swap meg a disken lesz. Ez az oka, hogy elvérzett. A XEN pláne a Linux alapú megoldásnál előszöt kevesebb swapet használ utána viszont beleharap a swap-be, a Hyper-v viszont eleve úgy gondolja, hogy a Swap ott van fel is töltöm. Csak egy ilyen 2 diskes nas esetén az a Swap nem lesz egy villám.

    (#23) sh4d0w

    Igazából azt nem értem, hogy a Windows server ami rajta van tudja amit tud, OK. ezt értem ugyan egy értelmes választ sem kaptam még, hogy ez ugyan mivel lenne több, mint bármelyik üzleti nas tudása tegyük fel (Synology 716+).
    Ezzel a hardverrel viszont nem fogja megfelelően nyújtani azt amit ígér a termék. Engem ez a Hyper-V sztorira emlékeztet, amikor is a Microsoftot megkérdeztük, hogy tudja a Hyper-V desktop ezt, - tudja használd -, mindent tud. 2 hét múlva, meg vagy 50 beletöltött mérnöki óra múlva: lehet hogy nem tudja, használj VMware Workstation-t, de ezt nem mi mondtuk :DDD (by Microsoft)

    Ez a termék körülbelül ilyen...

    [ Szerkesztve ]

    The further a society drifts from truth, the more it will hate those that speak it. (George Orwell) [Work Machines: HP EliteBook, HP ProBook & Linux Mint 20 ; Entertainment: Apple Macbook AIR M1]

Új hozzászólás Aktív témák