Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • eszement24

    aktív tag

    válasz czipaocsi #94 üzenetére

    Nem jött sajna össze a teszt, de ennk a hangjával meg vagyok elégedve.Van viszont pár idegesitő apróság, remélem tudtok benne segíteni:
    -hogy lehet rávenni, ezt a csodaszerketyűt, hogy ha valamelyik albumra kattintok (pl elsőre), akkor ha végigment az összes számon, ne álljon le hanem lépjen a következőre és azt folytassa?Mert ha azt állitom be, hogy az összes számot játsza le, akkor olyan durva mixet csinál az albumokból, hogy csak nézek..
    -miért van az, hogy a listában olyan albumok - számcímek is szerepelnek, amiket már rég kitöröltem? (minden zenefeltöltés után frissitem a listát)..hogy lehet ezeket eltüntetni?
    Tegnap csinált olyat előszőr, hogy léptettem a zenét és egyszer csak elhalgatott..megnéztem a zenelejátszó ment, váltogatta a számokat csak hangja nem volt.Ki-be kapcsolás megoldotta ezt a probémát, de rá 5percre újra..azóta szerencsére nem volt ilyen.Valakinek hasonló?
    kár hogy ebben nincs a k800-on w850-en meg a többi walkman mobilban is létező basszus hangszínbeállitás ami a megabass meg a normál között van félúton :(
    Egyébbként hihetetlenül jó készülék és ha sikerül kicsit jobban finomhangolni a képességeit, akkor nagyon sokáig társak leszünk reményeim szerint :)
    Amúgy a quickoffice helyett csak a document to go-t találtam..arra gondoltál? Azt hajdanán még palmon sokat használtam..nem volt annyira rossz :)
    Viszont feltettem proginak a tweak peaks-t ami elméletileg gyorsitó.Feltelepült és egyszer el is indult, de azóta sehol nem találom..van valakinek tapasztalata a programról?Lehet, hogy a swissmanagerel összeakadt?Pdf olvasó még mindig körözés alatt ;)

Új hozzászólás Aktív témák