Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Bog

    HÁZIGAZDA

    válasz d_joco #31 üzenetére

    Bocs, de szerintem attól, hogy más gyártók hibáit felhozod egy indoklásban, nem lesz jobb a Samsung. Tájékoztatásul közlöm egyébként, hogy nem a Voda gyártja a lájv szoftvert, hanem csak a specifikációkat fekteti le, ami alapján a gyártónak kell azt produkálnia.
    Nem óhajtok az összes ''érvedre'' reagálni, mert parttalan vitát eredményezne. A Samsungra lehet mondani, hogy minőségi, de az X530 jelenleg túl van árazva. A rezgés & csengéshez még annyit, hogy hullára mindegy, hogy hol NEM divat az ilyesmi, ez a telefon az európai piacra készült. Akárcsak a szintén távol-keleti LG és Sharp modellek, ahol nincs ilyen gond. Nekem mindegy, hogy ki mit szeret. Csak annyi a feladatom, hogy leírjam azt, amit tapasztalok. Utána mindenki eldöntheti, hogy kell-e neki olyan kamerás mobil, ahol a fotókat csak a 128x160 pixeles kijelzőn tudja megnézni.

    Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

  • blueMerle

    veterán

    válasz d_joco #31 üzenetére

    A K510i nem mondom, nem rossz teló, de egyrészt abban sem navigomb van, másrészt nem egyszer hallottam már a SE-nál panelhibáról, fagyás és hasonlók... Bár ennek ellenére nem lehet rossz választás. Persze attól, hogy kategóriája ellenére van rajta bluetooth meg egyebek, közel nem tökéletes. És szerintem egy C100-as samu minőségben még mindig verné.

    Fogtál már a kezedben K510i-t? Tisztában vagy vele hogy az a SE egyik legjobban összerakott mobilja ami a minöséget illeti?

    Te nem márkahü vagy, hanem elvakult. Ha a Samsung autót gyártana, de az csak hátrafele menne, te azt is kimagyaráznád, mert ám ez az elgondolás meg ott ez a divat és amúgy is mi a francnak mindig elöre menni? Ugye? Mindegy hogy tele van ezernyi bosszantó hibával, a lényeg hogy Samsung legyen. :W Nevetséges vagy.

    [Szerkesztve]

Új hozzászólás Aktív témák