Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • d_joco

    csendes tag

    Ez így van. Ha Samsung, akkor minőség!
    Szerintem se várjon el senki egy ilyen olcsó telefontól olyan nagy tudást... Eddig nem kényeztette a Samsung a szűk pénztárcájúakat slider mobilokkal, most itt az alkalom. Tessék! Ha belegondoltok, alig 2 éve egy C100-as került 30 rugóba, most meg egy X530 20-25-be... Azért...
    Jó-jó, az E350, E370 ugyan olcsóbbak, de nem kimondottan alsó-középkategória, mert azért azok is elég drágák voltak, az ''igazi'' sliderekhez képest. (D500, 600, 900 stb.)
    Szerintem ennek a telefonnak a mérvadóját kifejezetten arra szánták, hogy olcsó legyen, szép, minőségi, lehessen vele fotózni és legyen benne egy (végre) jó kis TFT-kijelző.
    Ha ezt nézzük, akkor korrekt. Mert eddig nem láttam még alsókategóriás Samsung telókban TFT-kijelzőt.
    Az az igazság, engem sem érdekelnek hűdenagyon az apróságok (kisebb menüfunkciók), meg a multimédia. Abban sincsen különösebben kifogásom, hogy rezeg néma üzemmódban és nem küld el 50 KB-nál nagyobb MMS-t (ha ez egyáltalán így van).
    Ahogy fentebb írta valaki, a minőség és kész. Hát tudjátok annál nincs jobb, amikor egy telefon megbízható, szép, minőségi összeszerelésű és valósággal jó érzés kézbentartani is.
    Megkockáztatom, hogy ezt csak a Samsung (meg talán az LG) tudja. Ennyire még talán a Japánok sem profik a kivitelezésben. Szerintem Dél-Korea világuralomra tört. :)

Új hozzászólás Aktív témák