Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • DaveNo1

    veterán

    Szerintem azért ennyire nem kéne isteníteni ezt a telót...főleg az ára miatt is...hiába jobb mindenben egy W szériás SE-től ha a célközönség nem veszi meg. És az ilyen telefonoknál a célközönség a fiatalság. Viszont közülük kinek van pénze egy ilyen ''monstrumra''? Szerintem mérete,kinézete alapján sem kedvelnék. Ami tetszik benne az a Wifi+4GB HDD de egyet ne feledjük SE w950i ---> 4GB Flashmemoria...drágább de jobb techonológia. Sztereó Bluetooth Headset hiánya is fájdalmas. Ami viszont nagyon negatív az a kijelző...fényképező sem v.mi jó, de ez a teló nem fényképezésre van kihegyezve. Nem azt mondom, hogy egy rossz teló, hiszen sok remek funkciója van, de kérdés, hogy felveheti e a Walkman kategoriával a versenyt főleg ára és mérete miatt. Ráadásul ne feledkezzünk meg mégegyszer a w950i-ről amiben sztereo bluetooth headset támogatás is van (kiváncsian várom az SE DS970-es Stereo Bluetooth Headset tesztjét), RSS hírolvasó, uj Opera böngésző, szebb-nagyobb kijelző, kisebb méretü és szebb is, okosteló, zenelejátszója már az uj fajta walkman szoftver ---> 8 equalizer, megjeleníti szintén az album képeket stb...
    Most lehet kicsit elfogult vagyok SE-vel kapcsolatban, de kár kimondani így április végefelé,hogy az idei zenetelók királya az. :)

    (Nokia buliján lehet a DJ két n91-el nyomta, de hát az nokia buli volt...máshol még nem láttam bulin n91-et ;] )

    You are not prepared.

Új hozzászólás Aktív témák