Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • blueMerle

    veterán

    válasz Jam. #1462 üzenetére

    A telefonhoz még nincs magyar sfb firmware ezért ameddig az meg nem jelenik, csupán a language pack marad, ezt a fórumomon lehet kérni, már nem tudom ki mondta a lelőhelyét.
    A motol7 oldalt NEM szeretném egy technikai oldallá varázsolni, az oldalon végtelenul egyszeru progikhoz vannak leírások, amolyan all-in-one cuccok.

    A telefonhoz a JELENLEGI LEGSTABILABB szoft van fent az oldalamon. Namost ha ez angol/német nyelvü, akkor ám legyen az, szerintem MANAPSÁG müveletlenség ezen nyelvek egyikét sem beszélni. Nem szeretnék felrakni az oldalamra instabil softokat /van egypár/ amelyek esetleg tönkrevágják a telót, aztán majd lehet postolni a jajjj ez nem megy és az nem megy hszeket. Külföldi fórumok tele vannak ilyenekkel.

    Már jelent meg magyar sfb firmware a telóhoz de NAGYON instabil. Ha kell, elküldöm neked, én kipróbáltam, és inkább hagyom ezt ami most az oldalamon van fent.

    A magyarításoktól én mindíg is féltem, még soha nem vezetett jóra a használatuk. Én úgy vagyok vele hogy a technika nyelve az ANGOL, ez egy végtelenül egyszerü nyelv, kevés kifejezéssel, könnyen tanulható. Nekem van belöle nyelvdiplomám, de ismerek olyat is, aki autodidakta módon sajátította el ezt a nyelvet. És szerintem egy telefonhoz nem is kell diploma... :)

    Mindenesetre amint lesz SATBIL magyar RSD soft a telóhoz, azonnal felpakolom. A jelenlegi instabilt NEM szeretném közkincsé tenni.

    [Szerkesztve]

Új hozzászólás Aktív témák