Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Redchili

    tag

    Üdv!

    Mint újdonsült Motorola L7 tulaj, leírnám tapasztalataimat. Inkább a hátrányokról írnék, mivel az előnyeit ismerjük :C .

    1. Hihetetlen mennyiségű zsírt szed fel, még a szomszéd újlenyomata is meglelhető, és nehé tisztítani, nekem szarvasbőr-kendővel sikerül takarítgatni - több-kevesebb sikerrel-.
    2. Amikor fényképezek, és feldobja a képet, és kérdezi, hogy mentse-e, rányomok, hogy tárolás, viszont nem azt a képet menti el, hanem egy későbbit, esetlegesen mikor már elhúztam a célról, és ez idegesítő, legalábbis meg kell szokni.
    3. Számomra gond, hogy mikor megírok pl.: egy SMS-t, és rányomnék a küldésre -mivel közel vannak a gombok- egyszerre sikerül információt küldeni a telefonnak: a kilépéssel. Nem menti, nem kérdez. Kezdhetem előről :O .
    3. Képek nézegetése Motorolásan lassú, a nagyításról ne is beszéljünk. Néha néha egy pillanatra villan egyet a kijelző, bár lehet, hogy az én telóm hibája. Alig észrevehető.
    4. Egy ilyen nívós márka, nem tudom, hogy hogy engedheti meg magának, hogy olyan dolgok maradjanak ki, amik alapvetőek. Automata-billentyűzár... A Motorola V360 sw-re van benne, ott tényleg nem kell, de ennél :F ?
    5. Hangfelvevő... Mi van ha csak a hangját szeretném megörökíteni a részeg barátomnak amint, szexuális tartalmú népdalokat énekel :DD ? Ez hiányzik.
    6. Hátlapot nem igazán ajánlatos le-fel huzogatni, 5 perc mire vissza lehet rakni.
    7. Ha fényképezel, videózol, zenét hallgatsz vele, megnyomkodod kicsit, és utána szeretnél videót nézni, nekem elképesztő lassú. Ki-be kapcsolás segít ugyan rajta, de érdekes.

    Ez tényleg csak szőrszál hasogatás, egyébként 95%-osan meg vagyok elégedve, bárhol előveszem, ''muuuuutiii'' :C . Egyébként csak akkor lehet igazán megismerni ha nyomkodod egy kicsit. Olyan testreszabható, hogy akár a nagyidnak is beállíthatsz egy profilt :)) .

    -= Saját vélemény, saját telefon, nem biztos, hogy a szoftverhibák mindegyikre igazak! =-

    Egyébként ha valakit elkedvetlenítettem, nem baj, annál ritkább lesz, és annál jobb lesz nekünk tulajokank :R :)) :C :DD

    Nem megmondtam?!

Új hozzászólás Aktív témák