Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Alukard

    senior tag

    válasz kaller1 #2086 üzenetére

    Ezt a modot az 1ik ismerősömtől kaptam (igaz, lehet fel kellett volna tüntetnem), és még nem próbáltam ki, de amit írtál az elég aggasztó... ezért utnánanéztem 1 kicsit, és a program valóban módosítja a fájlt, csak nem a jó helyen. amit találtam az 1 komplett leírása az hangerő módosításnak, de igazábol 1 picit elkeveredtem benne.... elküldhetem priviben a leírást, ha meg akarod próbálni a dolgot :DDD

    Más:

    iTunes
    felraktam az iTunes ot, és el kell hogy keserítsek mindenkit, annak ellenére hogy JAVA-s mp3 lejáccó, és tud a háttérben futni, az én tetszésemet nem nyerte el. a benne lévő equalizer nem sokat ér (komolyan mondom szánok az mp3akra 1 percet soundforgeban és jobb eredményt kapok), mivel, hogy CORElet progi ezért a java menüben nem jelenik meg, és macerás beintegrálni, hogy ne csak akkor induljon amikor bekapcsolod a telót. Ha leteszed háttérbe a dátum és az óra eltűnik, és még a skint is megbontja. Szóval csalódtam benne... és nem javaslom senkinek.

    Adapter

    Ha jól sejtem 1 páran meggondoltátok, hogy megvegyétek e a fülhallgató adaptert amit lehet venni az L7hez. Nos 2 féle adapter létezik, az 1ik szó szerint rablás és még csak nem is működik, és van még 1, amit a motorolátol lehetne (elvileg) beszerezni
    [link]
    Szóval ha nincs rajta 1 fekete dobozka akkor felejtős a dolog

    https://blackfyre.ninja

Új hozzászólás Aktív témák