Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • duo

    őstag

    Nokérem. 3 hónapja van meg a készülék.(vodáslájvos,@ függetlenítve live is dead) :)) következzen egy elég szubjektív összefoglalás.:

    ami tetszik.
    egyértelmüen a design, lapos, szép, masszív. a kijelzőjével meg vagyok elégedve- tekintve milyen készülékeim voltak eddig. viszonyítás ugye, ahogy fentebb is olvasható.
    A telefonálás közbeni hangminöség jó, akksi élettartam, na ez sosem elég, mindazonáltal nem rossz. 3-5 nap attól függ mit csinálok. ha pl vizet forralok vele az eszi az akksit rendesen :D :DDD :D
    a belbecs: ami a szoftvert illeti volt már gyorsabb telóm is - persze az fele ennyit sem tudott.
    de sőt deviszont: a motomodders oldaláról leszedtem a moto for speed című skint, ami felül írja az eredeti motos skint a készülékben és utána az van benne alapértelmezettként. nagyon szép MacOS x-es ikonok. rövid animációkkal. letisztult, szép felülettel. és VESZETTÜL gyors. úgy lépkedtem a menüpontok közt hogy még. nagyon hasznos, csak ajánlani tudom.
    szép a készülék hangja is. errőr azt hiszem nem is kell többet.
    ------------------------
    ami nem tetszik.
    az a hülye ébresztési megoldás. jó jó ott van a riasztás, de azt meg nem tudom beállítani, hogy hétvégén hajnalban ne csörögjön.
    az a szerencsétlen kijelző kikapcs és akkor se óra se semmi.
    nincs automata billzár.
    NINCS BENNE HÍVÁSSZŰRÉS!!! :Y :((( ehh
    minden sms-nél be kell állítani ha kérünk értesítőt
    ha telón van a telefonszám, annak csengőhangja és smsjelző hangja ugyanaz.
    más nem jut eszembe.
    ---------------------------
    summa: inkább szeretem,.mint nem, a negatívumok miket felsoroltam azok is inkább csak bosszantók, mert szerintem itt programozói hanyagság volt.
    ennyit szerettem volna. köszönöm a figyelmet okozhat! :)


    Egyre keményebb vagy Frisco! -Egyre...

Új hozzászólás Aktív témák