Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • cherockee

    aktív tag

    válasz Bog #3 üzenetére

    Elég rég óta érdekesnek tartom, hogy egyáltalán létezik Smartphone Windows, mert árban ezek a kütyük megközelítik erősen a sima Windows Mobile-okat, de képességekben messze elmaradnak tőle...gondolom egyszerűbb gépet kereső felhasználóknak, de ők meg amennyire tudom symbianos nokiások, mert ugye ezt tolja a marketing. Szóval érdekes.

    ''A menüben való böngészésre ebben az eszközben nem az érintőképernyős megoldást alkalmazták, hanem a Nokia E61-hez hasonló navigombokat.'' - tehát Windows Mobile Smartphone, megérne egy cikket az oprendszere. Akkor nem lenne olyan ember, aki touchscreent vár egy smartphone-tól.

    ''egyik kezünkkel tovább kapaszkodhatunk a villamoson. (Értem a célzást a céges verdára vonatkoztatva... - Bog)'' - itt jegyzem meg hogy LOL a céges verda célzásnak, és minuspont a tesztelőnek...A wm5.0ás telókon is lehet stylus nélkül, sőt érintőkijelző nyomkodása nélkül is boldogulni, ez volt a u.i. egyik nagy újítása, probáljátok csak ki.

    ''ehhez mindössze a hátlapot kell leszerelnünk'' - máskor (számomra mindig) ez inkább negatívum, nemde?

    ''HTML böngésző - van'' - máskor ide beírjátok a pocket internet explorert, vagy hasonlót, nem?

    hiányoltam még a BT és a csatlakozó milyenségét, sebességeket. Egyébként b vagy g az a wlan?

    egyébként ''alső'', ''fó''.

Új hozzászólás Aktív témák