Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • -Skylake-

    addikt

    En csak azt nem ertem, hogy mitol lesz ez professional ? Mert pl az ipadnel az ultimate professional feature az lett, hogy kapott egy borzasztoan hasznos, rettenetesen produktiv, szinte mar mar elkepzelhetetlenul innovativ funkciot - az ezer eve feltalt es gyakorlatilag lofaszt nem ero kepernyosztast. Reszemrol a "pro" ott kezdodne (droid vonalon is termeszetesen) , ha a nagy cegek mint amilyen mondjuk az Adobe , Autodesk stb, elkezdenenek direkt ARM-re es direkt touchscreenre fejleszteni. Egy A9X (jovore mar A10X) esetleg 4 magos chipdesignal, neadj isten 8gb rammal szerintem! mar booven eleg lenne arra, hogy mondjuk egy teljes funkcionalitasu PS-t erdemi munkara lehessen hasznalni vele. A lightning lazan kotheto lenne monitorra, minden adott igazabol. Azt kommunikalja az alma is az ipad proval, hogy ezen aztan mar dolgozni kell stb, ami tok szep meg tok jo , nekem konkretan egy almom valna valora azzal, ha a piac atterne ARM-re, de ez szoftver nelkul semmit sem er. Ugyan az lesz a baj mint az ipadnel is, csak a vas lesz "proooo" , a szoftveres resze ugyan ugy facebookra , instagramra meg flappy birdre lesz alkalmas, mert NINCS "pro" szoftver. Ha engem kerdez valaki en azt vizionalom, hogy ez akkor fog elindulni, amikor a gugli orokre kikukazza a chrome os-t es eljon az elso kimondottan desktop droid. Termeszetesen lehet, hogy az alma majd jobban kivitelezi ezt az egeszet, de en nagyon azt erzem, hogy ezekkel a termekekkel (ipad pro, iphone pro) egy olyan piacot probalnak lefedni, ami nem letezik. Ez onmagaban nem gond, csak eloszor teremtsek meg a problemat, aztan fedjek le egy termeksakalval, ne pedig teremtsenek meg egy termekskalat, amihez aztan majd valamikor letrehozzak a problemat, amit lefed.

    "Those who would shave the beard for pussy deserve neither the beard or the pussy." - Ben Franklin, probably

Új hozzászólás Aktív témák