Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Ati1979

    veterán

    válasz margithid #54 üzenetére

    Próbáld ki egy jobb fülessel is szerintem. ;)
    Megváltozna véleményed.

    Ami neked van az (kb.) telefonon a zenehallgatás csúcsa a lejátszót + a hozzáadott programokat tekintve.

    (#57) darvinya

    Mert sokkal nehezebb valamit belőni, ha nincs mihez hasonlítani csak az eredetihez.
    Amúgy meg, hogy hasonlítja az ember az eredetihez?

    Elmegy egy (komolyzeneire mondjuk, nem Britney Spearsra )koncertre az ember és közben az előre megszerhezett már eleve az eredetihez képest minőségromlott zenét hallgat valamilyen lejátszóról (tovább romlik) valamilyen fülessel (mégtovább romlik).
    Vagy emlékképeket hasonlítha össze esetleg...

    Ez nem kivtelezhető a gyakorlatban. :N

    Ami kivetelezhető, hogy szépen össze kell szedni azokat a füleseket és fejeseket amik szóba jöhetnek és lehetőleg egymás mellett meghallgatni...

    ''Minden infót megkaptak és mégis nem tudják megállapítani miként szól.''

    Ezt nem értem. Szerintem alig kaptunk valamiféle infót arról, hogy miként szól. Annyit tudtunk meg összesen, hogy jobban szól mint egy harmad annyiba kerülő minőségi füles.

    [ Szerkesztve ]

  • Ati1979

    veterán

    válasz margithid #66 üzenetére

    Hát igen a fejesből tényleg többet ki lehet hozni. Fülesből is elég sokat, csak az drága mulatság.

    Én nem hallottam, a htc one-t, de szerintem a tied jobban kellene hogy szóljon. Az a beats audio kicsit inkább marketing fogás Helyesbítek. : Htc One, S4

    Ez a kettő nagyon jól szólhat. Persze csak telefon szinten...

    A neutron meg tényleg a best. Sokkal jobban szól mint a sony walkmanom gyári zenelejátszója.

    (#67) darvinya

    "Azt van neked egy divat izéd drágán, az még nem jogosít fel mást terméket ocsárólni."

    Szerintem semmit nem ócsároltam.

    Korábbi hozzászólásom
    (#48) Ati1979
    "Szerintem ez a tdk jó füles lehet amúgy. Persze nem 85k-s magyar árért. A feléért esetleg.
    Főleg cserélhető kábel nélkül."

    Szóval nem ócsároltam. Csak kevés infomációt kaptunk a cikkből arra nézve, hogy valójában valamilyen képet tudjunk alkotni erről a fülesről.
    Pl. Milyen lejátszóról hallgatta? Milyen minőségű zenével? Milyen füleshez hasonlította?

    Én már után olvastam a head-fi-n is abból is lejött, hogy ez egy jó füles...

    "És szerinted két fülest miként fogod egymáshoz hasonlítani?"

    Megfogom a két fülest és rádugom ugyanarra a lejátszóra. Azt veszem a kettő közül ami nekem jobban tetszik.
    Ennél nem tudok jobb megoldást, lévén, hogy teljesen szubjektív dolog.

    "Maga cikk író is belátta, hiába drága de a régi fülesből hiányzó hangok hiányoztak.
    Avval, hogy visszakapta az erős basszust nem pótolta ami a másik füles nyújtott.''

    Ez pont azt igazolja amit én mondok. Meg kell hallgatni egymás mellett a jelölteket. Ez nem pénz kérdés.
    Az meg a másik dolog, hogy nem véletlenül vannak árkategóriák.
    Azt azért jó lett volna tudni, mi volt konkrétan a másik füles. Meg milyen lejátszót használ. Egy ismert dolgot hasonlítunk az ismeretlenhez.

    "Nekem van egy 2200Ft-os Panasonic RP-HS6E fülesem és teljesen meg vagyok vele elégedve.
    Sok drágább divat izéket lenyom.
    Írtam a füles topikban leírást róla, de beláttam, hogy abba a topikba csak divat izék mennek.
    Így már töröltem is a topik elérhetőségét."

    Az a lényeg hogy neked jó legyen. Azt is elhiszem, hogy más füleseket lenyom. Az sokszor így van, mert sok a túlárazott semmit érő darab, viszont mellette vannak jó vételek. Mint valószínűleg a tiéd is.

    A fulhallgatot_de_milyet topicba?
    Nem gondolnám, hogy csak divat izék mennek. Olvasd el szerintem a témaösszefoglalót. Árkategóriánként össze vannak szedve benne az ajánlott fülesek. És nincs semmiféle diszkrimináció ott azokkal szemben akik olcsóbb füleset szeretnének venni.

    Remélem ezzel divat füles kifejezzésel nem beats-re gondolsz? :D Mert az ott is utálja mindenki...

Új hozzászólás Aktív témák