Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Ati1979

    veterán

    válasz margithid #66 üzenetére

    Hát igen a fejesből tényleg többet ki lehet hozni. Fülesből is elég sokat, csak az drága mulatság.

    Én nem hallottam, a htc one-t, de szerintem a tied jobban kellene hogy szóljon. Az a beats audio kicsit inkább marketing fogás Helyesbítek. : Htc One, S4

    Ez a kettő nagyon jól szólhat. Persze csak telefon szinten...

    A neutron meg tényleg a best. Sokkal jobban szól mint a sony walkmanom gyári zenelejátszója.

    (#67) darvinya

    "Azt van neked egy divat izéd drágán, az még nem jogosít fel mást terméket ocsárólni."

    Szerintem semmit nem ócsároltam.

    Korábbi hozzászólásom
    (#48) Ati1979
    "Szerintem ez a tdk jó füles lehet amúgy. Persze nem 85k-s magyar árért. A feléért esetleg.
    Főleg cserélhető kábel nélkül."

    Szóval nem ócsároltam. Csak kevés infomációt kaptunk a cikkből arra nézve, hogy valójában valamilyen képet tudjunk alkotni erről a fülesről.
    Pl. Milyen lejátszóról hallgatta? Milyen minőségű zenével? Milyen füleshez hasonlította?

    Én már után olvastam a head-fi-n is abból is lejött, hogy ez egy jó füles...

    "És szerinted két fülest miként fogod egymáshoz hasonlítani?"

    Megfogom a két fülest és rádugom ugyanarra a lejátszóra. Azt veszem a kettő közül ami nekem jobban tetszik.
    Ennél nem tudok jobb megoldást, lévén, hogy teljesen szubjektív dolog.

    "Maga cikk író is belátta, hiába drága de a régi fülesből hiányzó hangok hiányoztak.
    Avval, hogy visszakapta az erős basszust nem pótolta ami a másik füles nyújtott.''

    Ez pont azt igazolja amit én mondok. Meg kell hallgatni egymás mellett a jelölteket. Ez nem pénz kérdés.
    Az meg a másik dolog, hogy nem véletlenül vannak árkategóriák.
    Azt azért jó lett volna tudni, mi volt konkrétan a másik füles. Meg milyen lejátszót használ. Egy ismert dolgot hasonlítunk az ismeretlenhez.

    "Nekem van egy 2200Ft-os Panasonic RP-HS6E fülesem és teljesen meg vagyok vele elégedve.
    Sok drágább divat izéket lenyom.
    Írtam a füles topikban leírást róla, de beláttam, hogy abba a topikba csak divat izék mennek.
    Így már töröltem is a topik elérhetőségét."

    Az a lényeg hogy neked jó legyen. Azt is elhiszem, hogy más füleseket lenyom. Az sokszor így van, mert sok a túlárazott semmit érő darab, viszont mellette vannak jó vételek. Mint valószínűleg a tiéd is.

    A fulhallgatot_de_milyet topicba?
    Nem gondolnám, hogy csak divat izék mennek. Olvasd el szerintem a témaösszefoglalót. Árkategóriánként össze vannak szedve benne az ajánlott fülesek. És nincs semmiféle diszkrimináció ott azokkal szemben akik olcsóbb füleset szeretnének venni.

    Remélem ezzel divat füles kifejezzésel nem beats-re gondolsz? :D Mert az ott is utálja mindenki...

Új hozzászólás Aktív témák