Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • dedike

    addikt

    válasz ThorsHUN #904 üzenetére

    Cseregarancia három(3) nap. Abban az esetben érvényesíthető, ha a megvásárolt termék nem használható eredeti céljának megfelelően, legyen az bármi.
    Az egyik lehetséges út jelen esetben a webshopba való visszaküldés. Ez nekem éppen 3180 forintomba fáj (start plusz csomag bónusz kiegészítéssel (törékeny, díjmentes értéknyilvánítás 100 ezer Ft-ig.), Oroszlányból Budapestre, 767g-os csomagban.) de ez is az internetes rendelések egyik szépsége. :DDD

    Nem kérek elnézést, mert ezek szerint Te még nem találkoztál "nagy arccal"... :P
    Sajnos amit leírtam nem lehet szebben és kedvesebben megfogalmazni -pedig próbálkoztam- úgy, hogy az tárgyszerű, érthető és értelmes legyen!

    llaszlo:Az egyetlen lehetőséged a visszaküldés! Remélem nem szomorítottalak el.. :B A nagy borítékban benne kellett lennie a nyomtatványnak, nekem már 10+ rendelésem volt a Webshopból, eddig mindben volt. Mivel sajnos messze vagyunk egymástól, nem tudok neked adni, pedig rajtam nem múlna. ;)
    Véleményem szerint nyugodtan postára adható, hiszen ha ráírod az értéket, s valami történne, akkor meglenne a pénzed...

    [ Szerkesztve ]

    Jó szerencsét!

Új hozzászólás Aktív témák