Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • re-d-evil

    tag

    Sziasztok!

    Kicsit bátran, szinte első látásra rendeltem meg, szinte semmi infom nem volt róla :Y
    Végre hozzám is megérkezett! :DD Aztán amikor kezembe vettem és bekapcsoltam, enyhén szólva kicsit csalódott lettem. :F
    1.: Valahol olvastam, van magyar menü, de nem volt. :( - sebaj, birom az angolt is.
    2.: Valahol írták, van FM rádió... Hát az sem volt. :(( - sebaj, úgysem hallgatom a telóról.
    3.: Valahol 250 Mb memóriát írtak, Kiderült, az csak 60... :((( - sebaj, úgyis lesz kártyám.
    4.: SE D750 után kicsit jobb kamerára számítottam. :F - sebaj, van rendes fényképezőgép.
    5.: Nincsenek előre beállítható profilok :o - sebaj, majd megoldom manuálisan ;]
    6.: A magyar leírás (CD-n) nem sokat ér. :( De még a PC-Suit sem valami profi. :((
    7.: Aztán kiderült, hogy kikapcsolt állapotban nem ébreszt. :O (vagy valamit rosszul csináltam?) :W
    Szóval kicsit több tájékoztatást és magyarázatot vártam volna a Magentától... :((
    DE!
    A teló maga szép, kezelni könnyű, amit tud, azt nekem eddig még szépen megcsinálta. :) Nem fagyott le, még a hiányos leírások ( és az angol menü) ellenére is könnyen rá lehet jönni a dolgokra. :K (még a fóliával is könnyen engedelmeskedik)
    Majd elkezdtem mélyebben keresgélni itt a neten és kezdem látni, hogy egészen frankón testre lehet szabni a market segítségével, meg talán a későbbi fejlesztéseknek köszönhetően. :R Már várom a frissítéseket és a kezdeti hibák javításait. ;]
    És azt hiszem egy kicsit meg is nyugodtam, hiszen aránylag olcsón jutottam hozzá egy szerintem nagy lehetőségeket rejtő kütyühöz. (szándékosan nem telefont írtam) Én (most még) mindenkinek csak ajánlani tudom. :C

    Bocs, hogy ilyen hosszúra nyúlt, de úgy éreztem, ez sokaknak segíthet a döntésben

Új hozzászólás Aktív témák