Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • gb71

    csendes tag

    válasz llaszlo #910 üzenetére

    Szasztok, én már egy ideje túl vagyok a visszaküldésen - az enyémben sem volt visszáru nyomtatvány. Itt van:

    https://webshop.t-mobile.hu/webshop/hu_HU/docs/visszaru.pdf

    Sokan elégedetten használjátok, nekem már nem kell még egyszer semmiképpen. Kettő volt a baráti körben, mindkettőnek más baja lett, mindkettő drága pénzen visszament a webshop-ba, és egyikről sem tudunk még semmit. A webshop-nak írt levelekről visszajön a jelentés, hogy megnyitották, de semmi válasz soha. A 1430 (ezt már írtam korábban) ellentmondásos információkat közöl, egy dolog látszik biztosnak; nem cserélnek csak idővel visszautalják a pénzt. 30 nap........

    Csak tippelem, h egy-egy T-pontban kicserélik, ha van készletük. Engem elhajtottak két helyről is. Pedig ugye még 3 napon belül voltam... Nem mondom, hogy csalódtam, de sajnos nem jött össze. A két nap használat alatti hibáiról úgy gondolom, hogy ennyiért együtt lehetett volna élni, de tönkrement simán, önerőből. Ilyen van. Csak akinek ajánlottam, azé is beteg lett. Kíváncsi lennék, az itt megfordultak között hányan vettük meg és ebből mennyi romlott el. Vagy mennyi az akinél az aksi nem akar jól működni. Vagy kinek billeg a határon a dolog, mert sok a zűr vele. Abszolút nem fogok vitázni, de nem tűnik kiforrottnak. Olyan bétás nekem a dolog.......

    Bazsi

Új hozzászólás Aktív témák