Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • DarkByte

    addikt

    Ugrott amit az előbb írtam mert épp elment a net. :W
    Szóval, vettem memória kártyát. 8GB Kingston Class 4-es. Elég furán kezeli a mobil a kártyát, legalább is szokni kell. PC-re rákötve ki kell választani a notifications sávról hogy engedi az ember a PC-nek hogy elérje a kártyát. Aztán le kell választani a gépen, majd a telefonon is az USB Mass Storage kapcsolatot. És ekkor frissül a telefon által látott tartalom. Végül is logikus csak elsőre már azt hittem valami gixer van a kártyával. (na igen, RTFM kimaradt) Sebesség egyébként meggyőző, USB kábelen át 8000KB volt az átlag Total Commander szerint.

    Akkor voltak itt negatív tapasztalatok Win7 driver kezeléssel. Hát nekem nincsenek, Win7 x64 RC1-em van az asztali gépen. PC Suite felrakása után a telepítési mappában van egy drivers/Vista_AMD64 almappa. Szépen ide mutogattam neki a négy eszközre amit nem tudott telepíteni és szépen felment minden (PC UI Port, ADB debug port, meg még két valami amiből az egyik valami dummy :D). Eclipse-el ma már ment az on-device debugging is szóval kezdhetek neki fejlesztgetni rá. :K PC Suite is látja, viszont Outlook hiányában nyílván szinkronizálni nem tud (lehet ezt nézték be páran, mert ez nem a Nokia elnevezési gyakorlatában vett PC Suite). A Dialer is látja a mobilt (ennek a felülete teljesen az E220-as szappan modemem Mobile Partner programjával egyezik meg, nem hiába, ez is Huawei), netcsomag hiányában persze nem élesítettem de mivel a modem driver fent van mennie kell.

    Viszont A2DP-vel kapcsolatban aki tudja tesztelni a mobilt, írjon pls. A notimon a Bluetooth stack driver (WIDCOMM) tudja az A2DP-t (legalább is két ilyen driver-es gép között simán megy a dolog, igaz a minőséggel nem vagyok megelégedve nem tudom hogy egyedi protokollt használ-e az audio átadásra vagy A2DP-t). Az tuti hogy hiába társítom a notival a telefont, és hiába látom hogy headset connected, a zenelejátszó továbbra is a mobil hangszóróján szól.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák