Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • erdoke

    titán

    válasz Reignman #116 üzenetére

    Nagyon sok alkalmazás kifejezetten net kapcsolatot igényel, és a közeljövő életformája is ez a fiatalabbaknál. Social networking on the go. Ez alól nem lesz kivétel az Android sem, sőt. Tömegközlekedési eszközön marha egyszerű lehívni a leveleidet, vagy beizzítani a hírolvasód és leszinkronizálni a Google Reader-t (apropó, tegnaptól nekem Google Feedolvasó néven nyomul :D), megnézni, ki írt marhaságokat a fészbukon, stb. Mivel a mobil net már így is elég elterjedt, és utóbb beleerősítettek a szolgáltatók a kifejezetten telefonhoz szánt net csomagokkal. Pl. ami a MédiaMánia csomagokban van, vagy újabban 2e-ért 500 MB-ot kínál a T, ami nemrég még 80 MB volt, de lesz ez még jobb is.
    Nekem is van itthon WiFi, de már nem nagyon kapcsolódunk telefonnal, annyival egyszerűbb a mobilnetet használni (már ha van belőle gyors). Egy 3 GB-os csomaggal nem aggódok, hogy mennyit forgalmaz az időjárás frissítő alkalmazás, vagy a pontos idő szinkronizálása, mindkettő mehet 15 percenként. nem is beszélve arról, hogy az email mehet push alapon, nem kell kihagyni egy órát, amíg a munkahelyről hazaérsz.

    (#115) joey20
    Nem nagyon tudok hasonlót. Szerintem 3 GB-os nettel + Mix csomaggal kijössz kb. 6,5e-ből (átlagosan). A net 2 év rablánccal 3500/hó (6 hónapig 2e, 18 hónapig 4e), a Mix havi díja 2860+200. Ha elsősorban hálózaton belül használod, akkor belefér 100 perc és 10 SMS.

    A legjobb aláírás a héten

Új hozzászólás Aktív témák