Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Zsolt7981

    tag

    Szerintem semmi baj az oxygennel, legalabbis oneplus xen tokeletes. Raadasul youtube speed test es multitask osszehasonlitasok szerint veri a konkurenciat. Amikor megvettem az xemet, neztem speedtesteket, es mindnel gyorsabb volt, marmint azok kozul, amikben ugyanez a hardver van. Belulrol ugyanaz a Sony z3, galaxy s5, xiaomi mi4, lg g3, opx. Fair osszehasonlitas, mert sd 801,3gb ram, fullhd (kiveve lg) mind, es majdnem az osszes teszt szerint az opx a leggyorsabb.
    Nekem majdnem tokeletesen mukodik, max annyi a baja, hogy a duplakoppos feloldas mondjuk 2 naponta csak masodikra/harmadikra sikerul. (Azaz Kb 100bol 1x osszesen)

    De hogy valami rosszat is irjak, tenyleg csapnivalo a gariztatasuk. 2 nagy nemet youtubert is megszopattak, 3-4 honapig futottak a penzuk utan,es tobbszori ugyvedi level utan adtak vissza a penzt. (Kiszallitas napjan jeleztek emailen hogy foltos a kijelzo, es a support valaszanak megfeleloen meg aznap feladtak postan a keszuleket a kozpontba, es aztan honapokig ment a hitegetes, se uj keszulek se penz vissza)
    Ha ezt megcsinaljak olyannal, akinek 250K+ kovetoje van, akkor el se tudom kepzelni, mit csinalnak massal.

    Egyebkent erdekes, hogy a cikk biztosra veszi a 5,5 collos kijelzot, en sok kulfoldi oldalon olvastam, hogy 5 colos lesz az op3

Új hozzászólás Aktív témák