Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • CPT.Pirk

    Jómunkásember

    válasz proci985 #73 üzenetére

    Igen. No a mi évfolyamunk még szopta a ..... matek és társai miatt, az egész műszaki kar legerősebb matekját mi kaptuk, egészen az összetett diffegyenletekig, de hát akkor még sokan voltunk, meg kellett szórni a népet. Mióta az új rendszer van kedvenc pártunk miatt és nem 120 embert vesznek fel évente hanem csak 20-30 -at, azóta két nagyságrendet esett a korábbi szóró tárgyak színvonala. Nem azt mondom, hogy ez rossz, csak hogy ugyanazt a diplomát fogják kapni jóval kevesebb munkával, de legalább családias hangulatban tanulhatnak. :)

    Amit írsz, az lett volna az álom képzés számomra.

    "(#47) kraftxld : jaja, programozot ugy nem lehet kepezni, hogy majd otthon megtanul." - nálunk volt FPGA-s fél éves tárgy, na az utolsó órán le is fordítottunk egy kódot. Ezt otthon kellett megtanulnom, mert a szakdogámat egy FPGA programozásával csináltam meg, felépítve egy mérő rendszert. Egész jól tanulható otthon, ha van min csinálni.
    Valamint elvileg 3+1 félév C programozásunk is volt, no de a heti 1 órájával ez is otthoni tanulós lett. Vagyis az én esetemben a melóhelyen tanultam bele, szerencsére sikerült ilyen szempontból jó helyre kerülni azzal a szöveggel, hogy láttam már C kódot. Mázli volt no. ;]

    Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

Új hozzászólás Aktív témák