Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • _Lufibohoc_

    tag

    válasz zermi #1014 üzenetére

    Zermi, kérlek írd meg priviben, vagy rendesen a topicba, hogy melyik módszerrel csináltad a root-ot.
    Köszönöm!

    Én vodásat vettem, semmi problémám vele. 11 éve vagyok előfizetős és a boltban egyszer csak kibökte a srác, hogy az 22.000 ft-ot jelent számomra kedvezménynek. Mondtam, hogy ismerős vodaboltos ilyet nem mondott nekem, erre azt mondta, hogy ez nem egy kötelező dolog, ha a boltos figyel rá adja, ha nem, akkor nem automatikus. Így én 88-ért hoztam el a redes előfizetésemhez.

    Taskkiller: én a Clean Mastert hasznámom. Van 1 gombos vidgetje is, ami mindent bezár, és takarító funkciója is van (fölös file-ok, könyvtárak) Szerintem igenis van létjogosultsága a task killer progiknak, ugyanis van néhány olyan alkalmazás, amiből sehogy se lehet kilépni. Ezek bezárására tökéletes.

    Egyébként van olyan, hogy háttérfolyamat korlátozása. Ennek elérése:
    Beállítás, rendszer, a telefonról, ezen belül az android verziószámát nyomkodd vagy 10X, kiírfa, h fejlesztő vagy. visszalépés és a rendszer felirat alatt már van fejlesztői eszközök fül, belépsz, le az aljára ott Háttérfolyamat korlátozás. Kiválasztod melyik kell.

    Van olyan emulátor androidra, amivel lehet .exe file-t futtani?

    www.lufikutya.hu http://kekesteto.p8.hu www.ruditanya.hu

Új hozzászólás Aktív témák