Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • bepken

    veterán

    válasz Patrick76496 #7762 üzenetére

    nekem már semmi :P

    nem amúgy nekem a legnagyobb bajom az volt, hogy nem tudtam normálisan telefonálni vele. ha szűz volt a rendszer, akkor pár hétig (esetleg hónapig) tudtam kezelni a hívásokat, de hogyha már volt fent pár program (ne adj isten játék), akkor kész vége....

    fontos hívásokról maradtam le úgy, hogy bár csörgött a telefon, rezgett, mint állat...de a képernyő még vagy be sem kapcsolt vagy bár bekapcsolt, de nemes egyszerűséggel nem érzékelt semmilyen érintést...tehát láttam, hogy keresnek, tudtam, hogy fel kéne tudnom venni, de mégsem tudtam. aztán persze vissza tudtam hívni az illetőt, de azért ez mégis csak kellemetlenség (a magyarázkodás), ráadásul rendkívül frusztráló, amikor rendszeressé válik.

    ezen kívül nekem aztán a világon semmi, de semmi bajom nem volt a telefonnal! teljesítménye olyan, amilyen. felőlem laggolhat, újraindulhat, lemerülhet fél nap alatt, melegedhet, füstölhet, ahogy épp kedve tartja....de a hívást azt tudjam felvenni, mert ez bizony mégiscsak egy telefon.

    ╔═══════ "Csak egy visszatérés létezik és az nem a királyé...hanem a JEDIÉ!" ═════╗ ╚════════════════ Xiaomi Mi A1 ═════ Huawei Nova 5T ═════════════╝

Új hozzászólás Aktív témák