Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • bepken

    veterán

    válasz spoilertrade #7127 üzenetére

    volt régebben itt linkelve egy leírás, hogy hogyan is működik ez a floating-touch. most hirtelen nem találtam meg. bár sanszos, hogy ennyire mélyre nyúlóan nincs szó ott se erről a technológiáról....

    szerintem ne is szenvedj GB pakolászással...a kijelzőnek működnie kell a gyári ICS firmware-rel is! innentől pedig igazából irreleváns, hogy GB alatt jelentkezik e a hiba vagy sem.
    csupán azért tanácsoltuk ezt a flashtool mókolást, mert valószínűsíthetően a szerviz is hasonlóan járna el első körben. így, ha megoldotta volna a problémát, nem kellene szervizhez fordulni.

    viszont ez a telefon alighanem megérett a szervizelésre, sajnos :/
    holnap munkanap. ha teheted, mindenképp keresd fel a szolgáltatót - vagy még jobb, ha egyenesen a szervizeseket - a problémáddal!

    az olyan .tft fájlok, melyeknek része a sony által aláírt kernel, gyakorlatilag szabadon pakolhatóak flashtool segítségével - illetve ezeket használva jó eséllyel működni is fog a telefon :D

    hogy a GB miért nem akart felmenni flashtool-al, az most így hirtelen számomra is rejtély....ilyen hibaüzenet flash közben még nem ért, szerencsére. még az is lehet, hogy maga a fájl sérült (bár ezt sokkal valószínűbb, hogy a folyamat elején ellenőrzi a program) - szóval passz. viszont, mint mondtam, igazából nincs is jelentősége a Te esetedben :/

    ╔═══════ "Csak egy visszatérés létezik és az nem a királyé...hanem a JEDIÉ!" ═════╗ ╚════════════════ Xiaomi Mi A1 ═════ Huawei Nova 5T ═════════════╝

Új hozzászólás Aktív témák